ZERAY İNŞAAT YENİ PROJESİNİ TANITTI

Zeray İnşaat yeni projesini tanıttı. Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, projenin tanıtım töreninde değerlendirmelerde bulundu.

ZERAY İNŞAAT YENİ PROJESİNİ TANITTI
Enerji Zirvesi

İnovatif yaklaşımla yaşam projeleri hayata geçiren Zeray İnşaat, yeni projesi Zeray Esil Kartepe'yi tanıttı. Kocaeli'nin Kartepe ilçesindeki Zeray Esil Kartepe satış ofisinde düzenlenen lansmanda konuşan Zeray Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Zeray, kentin en büyük ve özel projelerden birini tanıtmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

“KONUT ÜRETİM İHTİYACI SÜREKLİLİK ARZ EDİYOR” 

Türkiye'nin geleneksel mimarisini uygulayarak projeyi gelecek kuşaklara aktarmayı amaçladıklarını kaydeden Zeray, projenin Kartepe'nin kalbinde konumlandığını söyledi.

Türkiye'deki ekonomik gelişmelerin genelde gayrimenkul sektörünü, özelde de konut sektörünü etkilediğini belirten Zeray, sektörün yatırım amaçlı kullanılmasından ötürü konjonktür fark etmeksizin her zaman gözde olduğunu dile getirdi.

Nüfus artışı ve genç nüfus yoğunluğuna paralel konut üretim ihtiyacının süreklilik ve güncellik arz ettiğine dikkati çeken Zeray, kendilerinin de bu mantıkla hareket ettiklerini söyledi. Zeray, tasarımlarıyla kısa sürede inşaat yapımlarıyla paydaşlarıyla ve çalışma metotlarıyla projedeki yaşam tarzıyla bünyesinde görev alanların büründüğü kimliğiyle bir marka haline geldiğini söyleyerek, "Bu marka, kökleriyle doğduğu bu kente mal olmuş ve artık namı itibarıyla önde giden konumda. Bunu geliştirip sağlam temellerle yol aldırmak da artık hepimizin sorumluluğu." şeklinde konuştu.

"ESİL PROJESİ GLOBAL HEDEFLERİMİZ İÇİN ÖNEMLİ"

Global hedeflerine ulaşmak için projeye atfettikleri anlamların büyük olduğunu bildiren Zeray,  "Bölgede olmayan kat bahçeleri, havuzlar, dairenin içerisindeki hamam ve saunalar, projenin içerisinde yer alan büyük gölet ve sosyal alan hakları gibi farklılıklarla kentimizin hak ettiği şanı, 'şanlı' manasıyla Esil projemizde yakalamayı hedefliyoruz." dedi.

Törende, Zeray Genel Müdürü Fayik Ortaç, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şüheda Turoğlu, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sevinç Soydan ve Mimar Figen Erturan, projenin ayrıntılarına ilişkin bilgiler verdi.

2023’TE TESLİM EDİLMEYE BAŞLANACAK

Zeray İnşaat tarafından inşa edilen ve mimari tasarımını FE Mimarlık'ın üstlendiği Zeray Esil Kartepe, toplam 37 bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor.

İzmit Körfezi ile Sapanca Gölü arasında konumlanan proje, şehir hayatının karmaşası ve gürültüsünden uzak, ayrıcalıklı ve lüks bir yaşamın kapısını açıyor. Doğayla iç içe olan ve İstanbul'a 45 dakika mesafede yer alan proje, 16 blokta 501 daireden oluşuyor. Az katlı, yatay mimari özelliğiyle tasarlanan ve 1+1'den 4+1'e kadar olan farklı tipteki daire büyüklükleri 75 metrekare ile 464 metrekare arasında değişiyor. Fiyatlar 624 bin 450 TL ile 4 milyon 887 bin 500 TL aralığında bulunuyor.

Dairelerin 2023 yılı içerisinde teslim edilmeye başlanması planlanıyor.

DAİREYE ÖZEL YÜZME HAVUZU BULUNUYOR

Geniş ve çeşitli sosyal alanların bulunduğu projede, dairelere özel yüzme havuzları ve kat bahçeleri yer alıyor. Projede, özel eğlence ve oyun alanı, sinema-TV odası, tenis ve basketbol sahaları, fitness salonu, pilates odası, yoga alanı, squash, kickboks, bilardo, tavla, langırt oyun konsolları, yürüyüş ve hobi alanları gibi çeşitli donatılar da bulunuyor.

Kış tatili denilince akla gelen yerlerden biri olan Kartepe Kayak Merkezi'ne 15 dakika uzaklıkta bulunan Zeray Esil Kartepe, yeşili ve maviyi buluşturan sahillerde de yürüyüş olanağı sunuyor. İzmit Körfezi, İzmit Marina, Seka Park, Kocaeli Fuarı Sahili, Harikalar Sahili, Başiskele, Değirmendere, Karamürsel ve Eskihisar'ın komşu konumda yer aldığı proje, "Avrupa'nın en büyük doğal yaşam parkı" Ormanya'ya 15 dakika mesafede yer alıyor.

Proje Adapazarı-İzmit-İstanbul otoyoluna yakınlığıyla öne çıkarken, E-5 kara yoluna 1 km, Anadolu Otoyoluna 2 km, Sapanca Gölü'ne 2,6 km ve Sakarya merkeze 18 km uzaklıkta bulunuyor. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2022, 19:02
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını