banner626
x

Umut Çatı Kapak Sistemleri ile çatılar daha konforlu

Çatı kapak sistemleri üretimi gerçekleştiren Umut Çatı Kapak Sistemleri, ürünleri ile yapıların çatı katlarında konforu arttırıyor.

Umut Çatı Kapak Sistemleri ile çatılar daha konforlu
Robot  Zirvesi

Temelleri 2010 yılında atılan Umut Çatı Kapak Sistemleri, yapıların çatılarında kullanılan tüm çatı kaplama sistemlerine uygun çatı kapak sistemleri üretimiyle öne çıkan bir marka. Ankara Pursaklar sanayisinde plastik enjeksiyon üretimi yapan marka 2011 yılında çatı çıkış kapakları projesini hayata geçirerek 2012 yılı başında ilk çatı çıkış kapağını üretti. Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli kendi geliştiren marka bugüne kadar birçok ilki gerçekleştirdi. Nitekim Türkiye'de bir ilk olarak yaylı bilye kullanarak özel menteşe üretimi gerçekleştirdi. Türkiye’nin en fazla çatı kapakları üreten firması olarak sektörde lider konumda yer aldıklarını ifade eden Umut Çatı Kapak Sistemleri’nin Genel Koordinatörü Kazım Demir, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına kendilerini sürekli yenileyerek sektörün gelişimine katkı sağladıklarını vurguluyor.

GENİŞ ÜRÜN GAMIYLA HİZMET VERİYOR

Geniş bir ürün gamıyla inşaat sektörünün ihtiyaçlarına cevap verdiklerini ifade eden Demir, yapıların çatılarında kullanılan tüm çatı kaplama sistemlerine uygun çatı kapak sistemlerini ürettiklerini açıklıyor. Bu geniş ürün gamları içerisinde klasik kiremit, Osmanlı kiremit, plastik kremit, metal kremit, beton kremit gibi tüm kremit çeşitlerinin yanı sıra sandviç panel, trapez saç, membran, shingle gibi çatı kaplama sistemlerine uygun kapaklarının da yer aldığını aktaran Demir, ral kodunda tüm renklerde ürünlerini ürettiklerini aktarıyor. Demir, çatı çıkış kapaklarının çatı katlarında alanı havalandırma ve aydınlatma imkanı sağlayarak çatı alanlarını daha kullanabilir bir yaşam alana dönüştürdüğünü vurguluyor. 


 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 16:43
YORUM EKLE

Endüstri 4.0

Markaküpü

Dergiler
Partnerler