TÜRKİYE'DE BAYİ AĞINI GELİŞTİRDİ

Kenar bandı sektöründe faaliyet gösteren Roma Kenarbantları, 30'a yakın farklı noktada yeni ürünleri ve servisleriyle müşterileriyle/kullanıcılarıyla bir araya gelerek pazardaki ağını geliştirdi.

TÜRKİYE'DE BAYİ AĞINI GELİŞTİRDİ
EndüstrideAra2

YELİZ YİRMİBEŞ LALE- Sektörde ismini başarı ile duyuran Roma Kenarbantları, “Birlikte daha güçlü” sloganıyla iş ortaklarının yanında olmayı sürdürüyor. Müşterilerinin sorularını yanıtlamayı, yeni koleksiyonları ile ilgili bilgilendirmeyi ve Kenarbandı Sihirbazı mobil uygulaması gibi dijital servislerini paylaşmayı amaçlayan marka, bu doğrultuda bayilerinde müşterileriyle bir araya gelecek.

MÜŞTERİLERİNİN VE ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINA ÖNEM VERİYOR

17 Ağustos’tan bu yana Türkiye’nin farklı noktalarında etkinlikler gerçekleştiren marka 30 Eylül’e kadar bu çalışmalarını sürdürecek. Bilgilendirme stantları, ürün ve servis tanıtım broşürleri ile çeşitli hediyeleri müşterileriyle buluşturan ROMA SMS mesajlarını, sosyal medya ve diğer çeşitli iletişim kanallarını kullanarak tanıtım ve bilgilendirmesini yaptığı aktivitelerde, sosyal mesafe, hijyen kuralları ve maske kullanımına da azami önem vererek müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığına önem veriyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 15:02
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler