Termo Teknik başarısını Bali`de kutladı

BAŞARIYI BALİ`DE KUTLADILAR

Termo Teknik başarısını Bali`de kutladı
Satınalma Zirvesi

Termo Teknik, tasarruflu  kombi  ‘Logic’in satış ve hizmet kampanyası çerçevesinde başarılı olan on dört  yetkili satıcısını Bali’de ağırladı.

İngiltere merkezli ısıtma sistemleri devi Ideal Stelrad Group’un ( ISG) Türkiye’deki iştiraki olan Termo Teknik, İngiltere’de üretilen ve tercih edilen, sınıfının en yüksek verimliliğine ve en küçük boyutlarına sahip tasarruflu kombisi  “Logic”’in satış ve hizmet kampanyası çerçevesinde başarılı olan 14 yetkili satıcı temsilcisini, 20-26 2012 Şubat tarihleri arasında Bali’ye götürdü. Endonezya’nın kumsalları ve tapınakları ile ünlü adası Bali’de gerçekleştirilen gezide takım çalışması örneği olan rafting ve fil safarisi yapıldı ve Bali’nin doğal,  tarihi yerleri ziyaret edildi.

Logic’in satışına 2011 yılı Eylül ayında başlandığını, son kullanıcı tarafından kısa sürede benimsenen ürünün satışı konusunda Termo Teknik bayilerinin başarılı bir satış grafiği yakaladığını belirterek  Termo Teknik Yurtiçi Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erol Porsemay şunları söyledi:

“Termo Teknik olarak İngiltere’nin tercih edilen kombisi Logic’i 2011 sonbaharında Türkiye’ye getirdik ve servis desteğimizle son kullanıcı ile buluşturduk. Logic satış ve hizmet desteğinde kısa sürede önemli başarı yakalayan yetkili satıcılarımızı Bali’de bir araya getirmek istedik. Termo Teknik olarak,  takım çalışması ve motivasyona çok önem veriyoruz. İş ortaklarımızın her zaman yanındayız, eğitim ve motivasyon programları ile onların gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu gezi ile hem birlikte olmanın hem de başarıyı paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Uzun süreli işbirliklerini hayata geçiren ve iş ortaklarımıza her zaman destek olan bir kuruluş olarak, bu ve benzeri motivasyon etkinliklerini yapmaya devam edeceğiz.”

Tüm inşaat haberleri için -tıklayın-

Son dakika haberleri için -tıklayın-

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2012, 08:00
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler