SYSTEMAİR MAKİNA SANAYİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Systemair, KSO'nun ev sahipliğinde düzenlenen "Sektörel Performans Değerlendirme" organizasyonundan ödülle döndü.

SYSTEMAİR MAKİNA SANAYİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ
Endüstrideara

İklimlendirme sektörünün önde gelen temsilcilerinden Systemair, Kocaeli Sanayi Odası'nın (KSO) ev sahipliğini yaptığı ve Marmara Bölgesi'ndeki başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesini amaçlayan "14. Sektörel Performans Değerlendirme" organizasyonunda "Makine Sanayi" ödülünü kazandı.

SEKTÖRDEKİ BAŞARISINI ÖDÜLLE TAÇLANDIRDI

Sürdürülebilir politikaları ve ileri teknolojileri ile ön plana çıkan Systemair, aldığı Makine Sanayi ödülü ile Marmara Bölgesi’nin en başarılı sanayi kuruluşları içerisindeki yerini alarak sektördeki başarısını bir kez daha kanıtladı.

Ödül alacak firmaların 360 derece değerlendirildiği organizasyonun açılış konuşmasını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu gerçekleştirdi.

"SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ"

Systemair Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Eroğlu, aldıkları ödüle ilişkin yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:

“Firma olarak taze havayı herkes için ulaşılabilir kılmak amacı ile çıktığımız bu yolda ‘verimlilik, istihdam, yenilikçilik, markalaşma, finansal sonuçlar, dış ticaret, çalışanların geliştirilmesi ve bilinçlendirilmesi, topluma katkı ve çevre’ kriterlerini karşılamanın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak çalışırken çabalarımızı ödülle taçlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şirketimizin temel yaklaşımları ile paralellik gösteren bu kriterler; faaliyetlerimizi, üretim ve yönetim biçimimizi ve en önemlisi de kurum kültürümüzü domine eden temel ilkelerimizi oluşturuyor. Attığımız her adımda sürdürülebilirliğin izini sürüyor, faaliyetlerimizi doğayla uyumlu olacak biçimde yürütüyor, teknolojilerimizi hayata değer katmak için kullanıyoruz."

Ödülün omurgasını meydana getiren sürdürülebilir gelecek için topluma katkı sağlama ve katma değer oluşturma açısından her zamankinden daha fazla çalıştıklarını kaydeden Eroğlu, küresel ölçekte adımlar atarak şirketlerinin ve sektörün kalkınması adına öncü bir rol üstlendiklerini vurguladı. Eroğlu, çalışmalarını aynı hızla sürdüreceklerini ifade ederek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2021, 08:23
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını