Sur Yapı'dan Antalya'ya dev şehir parkı

Sur Yapı'nın hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya hakkında bilgi veren Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener, “Kurulacak olan yeni şehirde yaklaşık 249 bin metrekare yeşil alan olacak. Yeni şehrin ortasına inşa edilecek dev şehir parkı ise yaklaşık 157 bin metrekare büyüklüğünde olacak” diyor.  

Sur Yapı'dan Antalya'ya dev şehir parkı

Yapımına hızla devam edilen Sur Yapı Antalya’nın öne çıkan en önemli özelliklerinden biri de projedeki yeşil alanlar. Yeni şehrin ortasına yaklaşık 157 bin metrekare büyüklüğünde dev şehir parkı inşa edileceğini açıklayan Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener ile proje hakkında konuştuk. 

Sur Yapı Antalya'nın hem yerli hem yabancı hem de Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarımıza hitap ettiğini dile getiren Ekener, projenin çok geniş bir profili buluşturduğunu aktardı. Bu durumda Antalya’nın yükselen değerleriyle projenin yenilikçi özelliklerinin örtüşmesinin önemli rol oynadığını aktaran Ekener, Antalya’nın yerlisi de artık markalı bir projede her detayı düşünülmüş bir yaşam konseptinde yaşamak istediğine işaret ediyor. Antalya'nın ülkemizin İstanbul’la birlikte en büyük iki markasından biri olduğunu vurgulayan Ekener, dünyada ciddi bir bilinirliğe sahip olduklarını vurguluyor. Türkiye’de emlak sektörü gelişirken Antalya ve bölgesi bu gelişmelerden fazlasıyla faydalandığını aktaran Ekener, "Yurt içinden ve yurt dışından Antalya’da gayrimenkul almak isteyen yatırımcılar ciddi bir potansiyel oluşturuyor. Biz de gerek yürüttüğümüz kampanyalar gerek katıldığımız yurt dışı fuar ve organizasyonlarda projemizi en iyi şekilde anlatmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar ülkemizin her ilinden vatandaşımıza ev sattık. Hem şehir hayatı hem doğayı birlikte yaşamak isteyenler, sakin, kaliteli ve sosyal aktivitesi yüksek bir yaşamı hedefleyenler için Antalya birinci sırada yer alıyor." diyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 14:05
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Markaküpü

Dergiler
Partnerler