Seramiğin Geleceği` Unicera`da tanıtıldı

NEXUS SERİSİ UNİCERA`DAYDI

Seramiğin Geleceği` Unicera`da tanıtıldı
Satınalma Zirvesi

Kütahya Seramik, 14-18 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi- Beylikdüzü’nde düzenlenen UNICERA 24. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’ndaki standında yepyeni ürünlerini tanıttı.Kütahya Seramik’in “Yaşayan ve Yaşanan Mekanlar” mottosu ile hazırladığı standında, dijital baskılı, büyük ebatlı karoların yer aldığı yaşam mekanları, ‘‘Seramiğin Geleceği’’ olarak tanımlanan Nexus serisi ve cam dünyasının en son güzellikleri Brezza koleksiyonları yer aldı.

Kütahya Seramik’in fuar kapsamında sunduğu en büyük sürprizlerinden biri de seramik müzesi oldu. “Geçmişten Geleceğe” olarak kurgulanan “Seramik Müzesi’’nde, Kütahya Seramik’in 1989 yılından bu yana üretmiş olduğu ve döneme damgasını vuran ürünleri sergilendi. Kütahya Seramik’in fuarda 16 Mart’ta düzenlediği, Enbe Orkestrası Şefi Behzat Gerçeker’in piyano dinletisi eşliğinde gerçekleştirilen kokteyli de katılımcılara keyifli saatler yaşattı. Behzat Gerçeker’in, Nexus serisi için özel olarak yaptığı besteyi çaldığı solo piyano resitali büyük alkış aldı.

Dünyanın en seçkin tasarım ödüllerini birer birer toplayan ve Kütahya Seramik’i dünyanın ilk ve tek “Red Dot Design Award Best of The Best” tasarım ödüllü seramik markası yapan Versatile Koleksiyonu; doğayı tüm gerçekliğiyle dijital baskı tekniği kullanarak seramiğe taşıyan Origitile; el emeğinin eseri, cam dünyasının son güzelliği Brezza ve yepyeni bir tasarım Nexus serisi Kütahya Seramik standında katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Tüm inşaat haberleri için -tıklayın-

Son dakika haberleri için -tıklayın-

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2012, 19:00
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler