Satış sonrası hizmette sınır tanımıyor

Bosch Termoteknik hedef kitlesini memnun edecek çalışmalarına devam ediyor. Marka telefonla satış kanalından ek garanti satışını başlattı.

Satış sonrası hizmette sınır tanımıyor
Endüstrideara

Bosch Termoteknik, garanti süresi devam eden cihazlar için son kullanıcılarına 1, 2 ve 4 yıllık ek garanti paketleri sunuyor. Yeni cihaz satın almış olan müşteriler; cihazları devreye alındıktan sonraki ilk bir ay içerisinde, ek garanti paketlerinden kampanyalı olarak yararlanabiliyor. Ek garanti paketinden yararlanan müşteriler her yıl ücretsiz bakım hizmeti almaya da hak kazanıyor. Müşteriler hem Bosch Termoteknik Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak hem de e-posta, web chat, web sitesindeki iletişim formu ve yetkili servisler aracılığıyla ek garanti paketi satın alma sürecini başlatabiliyorlar.

HIZLI ÇÖZÜM BOSCH FOCUS’DA

Bosch Termoteknik Müşteri İletişim Merkezi, dijital çözümleriyle hızlı sonuçlar alıyor. Bosch Focus platformuyla iş ortakları ve müşterilerin bildirimleri konu bazında ayrıştırılarak ilgili birimlere otomatik olarak aktarılıyor ve takip ediliyor. Tüm bildirimler alanına göre belirlenen cevaplama süresi içinde çözümleniyor ve bildirimi gönderen kişilere sonuçlar aktarılıyor. İş ortakları ve müşterilerin sosyal medya, Bosch.Destek@tr.bosch.com adresine gönderdikleri e-postalar, www.bosch-thermotechnology.com web sitesindeki web chat ve iletişim formu ve telefon aracılığıyla ilettikleri öneri ve görüşleri de platforma aktarılıyor. Daha sonra müşterilere “çözümden memnun olup olmadıkları” konusunda bir anket gönderiliyor ve memnuniyetleri ölçümleniyor. Müşteride başlayan süreç müşteride sonlandırılarak tüm talepler 360 derece memnuniyet yaklaşımı ile ele alınıyor Hizmet, süreç ve ürün geliştirmeleri de yapılıyor. Bosch Termoteknik Müşteri İletişim Merkezi verdiği hizmet kalitesini arttırmak adına her geçen gün verdiği hizmetleri çeşitlendiriyor, konuları profesyonel ve hızlı bir şekilde işleme alıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:31
YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını