Reynaers’li cepheler; havaya, suya, ısıyarüzgara karşı korur

Teknolojisiyle geleceği bugüne taşıyan Belçika orijinli, Kapı ve Cephe Sistemleri markası Reynaers,Masterline Serisi ile cephe kavramını en üst düzeye taşıyor. Reynaers’inMasterline Serisi dört farklı tasarımı ile cephelerin özgünleşmesine olanak sağlıyor.

Reynaers’li cepheler; havaya, suya, ısıyarüzgara karşı korur
Satınalma Zirvesi

Belçika merkezli alüminyum markası Reynaers, cephe yapımında ürettiği mühendislik çözümleri ile yapıların değerini yükseltiyor. 
Reynaers’inMasterlineSerisi dış cephe için dört farklı konseptle çözüm sunarken iç cephede de kullanım imkanısağlıyor. MasterlineSerisi, ince, zarif ve istenilen renkte hazırlanabilme özelliği ile mimarinin en önemli yapı elemanlarından biri olarak sektördeki yerini alıyor. 
Sistemin sahip olduğu Pasif Ev sertifikaları, doğal kaynakların ve içinde bulunduğumuz ekosistemin korunması açısından inşaat endüstrisi için her geçen gün daha da önem taşıyor. 


ZARİF TASARIM, ENERJİ TASARRUFU, GÜVENLİ KİLİT SİSTEMİ 

Masterline 8 konseptinde panel kapısı veMasterline 10 pencereleri ile mükemmel yalıtım sağlıyor. Hava, su ve rüzgar geçirimsizliközelliklerine sahip sistem, enerji tasarrufu sağlayarak ekositeme uygun bir performans gösteriyor.

Masterline’ın yalıtımlı panel kapıları ve minimum eşik değerlerine sahip tek ve çift balkon kapıları, çözüm arayışında kolaylık sağlıyor.  
Her türlü detayın en ince şekilde düşünülüp tasarlandığı Masterline Serisi güvenlik açısından da öne çıkıyor. Seri, özel kilit sistemi ile yapının kendisini ve içindekileri koruyor... 
Bütün bu performansların yanı sıra, serinin dar ve güçlü profilleri ile havalandırma imkanı sağlanırken, gün ışığından yararlanma imkanı da sunuyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 15:32
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler