banner1322
x

Reis Makina’dan bayilerine eğitim

Reis Makina, 9 Kasım Cumartesi tarihinde bayilerine Reis Akademi Eğitim Programları kapsamında Knipex Eğtim Programı’nı gerçekleştirdi.

Reis Makina’dan bayilerine eğitim
Enerji Zirvesi

Sektörünün başarılı ismi olan Reis Makina, kaliteli ürün ve hizmetlerinin yanı sıra  eğitim çalışmalarıyla da bayilerinin yanında olmaya devam ediyor. Eğitime önem veren firma, 9 Kasım Cumartesi tarihinde yeni bir programla bayileriyle bir araya geldi. Reis Akademi Eğitim Programları kapsamında Knipex Eğtim Programı, İstanbul ve çevre illerdeki bayilerinin yoğun katılımıyla Reis Makina Eğitim Salonu’nda gerçekleşti. Knipex İhracat Müdürü Aldo Bongers’in de yer aldığı programa, Reis Makina ve Knipex Firması’nın tanıtım videolarının gösterimi yapılarak başlanıldı. Knipex El Aletleri Marka yöneticisi Serdinç Ergen’in hazırlamış olduğu ürünlere ait eğitim dokümanları dağıtılarak programın içeriği ile ilgili bilgiler verildi.

DOĞRU ÜRÜNLERİN ÖNERİLMESİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLARA DEĞİNİLDİ

Knipex ürünlerinin uygulamalı eğitimlerine yer verilen programda, son kullanıcılardan gelen taleplere göre doğru ürünlerin önerilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar üzerinde duruldu. 
Reis Makina, eğitime iştirak eden bayilerine “Katılım Belgeleri” verilmesi ardından çekilen hatıra fotoğrafı sonrası misafirler hediyelerini takdim etti. 

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 18:09
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını