Proses suyu hazırlama ve işletme konusunda eğitim verdi

BURKUT Su Tekniği A.Ş. Yük. Müh. Enis Burkut, bir sanayi kuruluşunun çalışanlarına proses suyu hazırlama ve işletme konusunda eğitim verdi. 

Proses suyu hazırlama ve işletme konusunda eğitim verdi
Endüstri 40 Zirvesi

Sektörde tecrübesi ve bilgi birikimiyle öne çıkan Burkut Su Tekniği A.Ş. sanayiye en doğru ve kaliteli çözümleri sunarak verimliliği artırıyor. BURKUT Su Tekniği A.Ş.’den Yük. Müh. Enis Burkut, markanın çözümlerinin yanı sıra eğitim çalışmalarıyla da işletmelere fayda sağlıyor. Burkut, 1 Temmuz Çarşamba tarihinde bir sanayi kuruluşunun çalışanlarına proses suyu hazırlama ve işletme konusunda eğitim vererek bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Dört saat süren eğitimde su tekniğinde kullanılan terimler ve birimler, su analizlerinin yorumu, su dezenfeksiyonu, su kimyasalları, su filtrasyonu, suyun saflaştırılması ve su şartlandırma sistemleri işletmeciliğinin önemi konu başlıkları ele alındı. Programda dinleyicilerin soruları da cevaplanarak, başarılı bir eğitim gerçekleştirildi.

52 yıllık mühendis olan ve son 36 yılını sanayide proses suyunun hazırlaması ve soğutma suyu sorunlarının çözülmesi üzerinde geçiren Yük. Müh. Enis Burkut, verdiği eğitimlerde tecrübesini ve bilgi birikimini paylaşarak sanayi işletmelerinde görev alan teknik çalışanlara fayda sağlıyor. Enis Burkut, kurucusu olduğu BURKUT Su Tekniği A.Ş.’de bir taraftan yöneticilik ve bir taraftan da teknik danışman görevlerine devam ediyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2020, 15:44
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını