banner1322
x

Panjur üretim hattında yılda 16 milyon metre üretim gerçekleştiriyor

Toplam 3,5 milyon TL yatırımla devreye aldığı panjur üretim hattında yılda 16 milyon metre üretim gerçekleştiren Saray Alüminyum, Avrupa normlarına uygun üretim çizgisiyle öne çıkıyor. Faaliyet gösterdiği diğer alanlarda olduğu gibi panjur üretiminde de başarılı olan markanın çalışmalarını, Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici ile konuştuk. 

Panjur üretim hattında yılda 16 milyon metre üretim gerçekleştiriyor
Endüstrideara

40 yıldır faaliyet gösteren Saray Alüminyum, geniş ürün gamıyla inşaat sektörüne hizmet veriyor. Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörüne yönelik yüksek kalitede üretim yaptıklarını belirten Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici, geliştirdikleri inovatif ürünlerle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde ve yaşam kalitesinin yükseltilmesinde önemli bir misyon üstlendiklerini vurguluyor. Dikici, sözlerini şu şekilde sürdürüyor: "Geçtiğimiz yıl, ihracata yönelik önemli bir hamle olarak bayi ağımızı genişletmiştik. Bu yıl, bu alana yönelik çalışmalarımıza hız kazandırdık. Toplam 3,5 milyon TL yatırımla devreye aldığımız panjur üretim hattında yılda 16 milyon metre üretim gerçekleştiriyoruz. En önemli dayanağımız, Avrupa normlarına uygun üretim çizgimiz. Sayısız kalite belgemiz var ve her geçen gün bunlara yenilerini eklemek, üretim sistemlerimizi daha da mükemmelleştirmek için önemli mesai harcıyoruz. 

Elliyi aşkın ülkede büyük mimari projelerin tercihini oluşturan şirketimiz son olarak, İstanbul Havalimanı’nda ana terminal binası içinde bulunan ve 451 odasıyla Avrupa’nın en büyük havalimanı oteli olan Airport Hotel’de kullanılan cephe ve kapı sistemlerinin üreticiliğini üstlendi. Sistem tasarımını KLEIDCO Yapı Sistemleri’nin, uygulamasını Mimsa Alüminyum’un yaptığı proje kapsamında üretilen kapı ve cephe sistemleri aynı zamanda Ofis Blokları’nda da kullanıldı. Bu yıl ayrıca, yeni nesil Selective PVC Pencere sistemini kullanıcıların beğenisine sunduk. Tüm iklim koşullarında üstün performans sağlayan Selective serisini, sofistike profil tasarımı ile dünyanın dört bir yanında binalara estetik ve değer katmak üzere geliştirdik. Adının işaret ettiği gibi seçkin bir ürün serisi olan Selective, uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu piyasaya sunuldu. 
Farklı alanlarda tüketici beklentilerini karşılamaya yönelik geliştirildiğimiz ürünler arasında yer alan pergola sistemlerimiz ise son dönemde yapı sektörünün vazgeçilmez estetik unsurlarından biri oldu. Ön plana çıkarttığımız diğer ürünler arasında SARAYROLL panjur ve kepenk sistemleri bulunuyor."

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 18:23
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını