banner1322
x

PANGOLİN STONE’DAN YENİ ZEMİN KAPLAMA ÜRÜNÜ

Kültür taşı ve tuğlası sektöründe üretim gerçekleştiren Pangolin Stone, tropikal dekorasyon trendine, Pantanal ismini verdiği yeni zemin kaplama ürünü ile katılıyor.

PANGOLİN STONE’DAN YENİ ZEMİN KAPLAMA ÜRÜNÜ
Endüstrideara

Havuz kenarları, verandalar, balkonlar, teraslar, site içi yürüyüş yolları, garajlar, peyzaj alanları vb. birçok zemin için tasarlanan Pantanal, Ağustos ayında satışa sunulmaya hazırlanıyor. Pantanal serisi zemin taşları, ahşap dokusu ve geometrik şablonları ile hem rustik hem modern tarzı birleştiriyor. Yaşam alanlarının iç ve dış mekan ayrımı olmadan tüm zeminlerinde rahatlıkla kullanılabilen Pantanal serisi zemin taşları, doğal renkleri, ahşap dokusu ve dayanıklı yapısı sayesinde zemin kaplama uygulamaları için yeni bir alternatif olarak tasarlandı. 

FARKLI RENK SEÇENEKLERİ SUNUYOR 

İlk aşamada, Antico (antik), Gray (gri) ve Cognac (konyak) renkleri ile satışa sunulacak Pantanal serisi zemin taşlarının üretiminde kullanılan suyun tamamı, diğer tüm Pangolin Stone ürünlerinde olduğu gibi, arıtma tesisinde geri dönüşüme tabi tutularak yeniden kullanılıyor. Pangolin Stone, geniş ürün gamı, uygulama kolaylığı ve tamamen doğal renkleri sayesinde her müşteri ihtiyacına tasarım özgürlüğü sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2021, 10:17
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını