Momentive markası ile avantaj sunuyor

Baka Yapı ve İnşaat Malzemeleri, distribütörü olduğu dünyanın dört silikon üreticisinden biri olan Momentive markasının ürünleri ile müşterilerine avantaj sunuyor.

Momentive markası ile avantaj sunuyor
Robot  Zirvesi

Temelleri 1992 yılında İstanbul’da atılan Baka Yapı ve İnşaat Malzemeleri, inşaat sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Kalitesi ile öne çıkan birçok dünya markasının distribütörü olan firma; Sain-Gobain grubunun Norton Performance Plastics yalıtım bantları; İngiliz Scapa firmasının yalıtım ve montaj bantları; Carlisle firmasının yalıtım membranları, butıl bantları ve EPDM membranları; Saar Gummi Group’un Alman Duraproof firmasının EPDM su yalıtım membranı ve özel Flexbond marka membran yapıştırıcıları, Weiss Chemie’nin yeni nesil alüminyum köşe yapıştırıcıları, Britchem firmasının yangına dayanıklı mastik ve kat geçişlerinde kullanılan butıl mastiklerini ve Amerikan menşeli GE & Momentive markasının cephe silikonlarıyla müşterilerine hizmet veriyor.

Baka Yapı ve İnşaat Malzemeleri’nin distribütörü olduğu bir diğer marka ise dünyanın dört silikon üreticisinden biri olan Momentive. Bu marka ile geçtiğimiz yıl çalışmaya başlayan firma, malzemeleri Momentive’nın Hollanda’daki fabrikasından ithal ediyor. Baka Yapı ve İnşaat Malzemeleri, 

Momentive’nın cam yapıştırmak için kullanılan strüktürel silikonlarını, ısı cam silikonlarını, derz dolgu silikonlarını, yangına dayanıklı nötr silikonlarını müşterileriyle buluşturuyor. Uluslararası standartlara sahip bu ürünler, yüksek performansı ile kullanıldığı yapılara avantaj sunuyor. Baka Yapı ve İnşaat Malzemeleri Satış ve Pazarlama Şefi Murat Teksürer, Momentive markasının ürün gamında ısı cam silikonları, Bonding silikonları ve Nötr derz dolgu silikonlarının da bulunduğunu bu ürünlerin yüksek performansa sahip olduğunu belirtiyor. Teksürer, iki cam arasında ya da doğrama kenarlarında kullanılan derz silikonlarının; rüzgar, yağmur gibi dış hava koşullarının yanı sıra UV’den de etkilenmeyerek yapıyı koruduğunu açıklıyor. Kritik detaylara doğru çözümler sunan Momentive ürünleri kalitesiyle öne çıkıyor. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 10:47
YORUM EKLE

Enerji

Halimoğlu

Dergiler
Partnerler