banner1013
x

Momentive markası ile avantaj sunuyor

Baka Yapı Malzemeleri distribütörü olduğu dünyanın ana silikon üreticisinden biri olan Momentive markasının ürünleri ile müşterilerine avantaj sunuyor.

Momentive markası ile avantaj sunuyor
EndüstrideAra5

Temelleri 1992 yılında İstanbul’da atılan Baka Yapı Malzemeleri İnşaat A.Ş., inşaat sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Kalitesi ile öne çıkan birçok dünya markasının distribütörü olan firma, Saint-Gobain grubunun Norton Performance Plastics yalıtım bantlarını; İngiliz Scapa firmasının yalıtım ve montaj bantlarını; Carlisle firmasının yalıtım membranlarını, butıl bantlarını ve EPDM membranlarını; SaarGummi Group’un Alman Duraproof’un EPDM su yalıtım membranını ve özel Flexbond marka membran yapıştırıcılarını, Weiss Chemie’nin yeni nesil alüminyum köşe yapıştırıcılarını, Britchem firmasının yangına dayanıklı mastik ve butıl mastiklerini ve Amerikan menşeli GE & Momentive markasının cephe silikonlarını ve WEMA-TECHNİK firmasının komple yapışkanlı, doğrama çevresinde su izolasyonu için kullanılan buhar dengeleyici ve buhar kesici yalıtım folyolarını müşterilerine sunmaktadır.

DOĞRU DETAY ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR

Baka Yapı Malzemeleri’nin distribütörü olduğu bir diğer marka ise dünyanın ana silikon üreticilerinden biri olan Momentive. Bu marka ile geçtiğimiz yıl çalışmaya başlayan firma, malzemeleri Momentive’nın Hollanda’daki fabrikasından ithal ediyor. Baka Yapı Malzemeleri’nin distribütörü olduğu uluslararası standartlara sahip Momentive markalı ürünler  yüksek performansı ile kullanıldığı yapılara avantaj sağlıyor. Momentive markasının ürün gamında ısı cam silikonları, Bonding silikonları, Nötr derz dolgu silikonları ve yangına dayanıklı Nötr silikonların da bulunduğunu belirten Baka Yapı Malzemeleri Satış ve Pazarlama Şefi Murat Teksürer, bu ürünlerin doğru detay çözümlerine sahip olduğunu vurguluyor. Teksürer, iki cam arasında ya da doğrama kenarlarında kullanılan derz silikonların; rüzgar, yağmur gibi dış hava koşullarının yanı sıra UV’den de etkilenmeyerek yapıyı koruduğunu açıklıyor. Kritik detaylara doğru çözümler sunan Momentive ürünleri kalitesiyle öne çıkıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 11:42
YORUM EKLE

Polinet

Peri

Dergiler