banner1322
x

İstanbul Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi’ne Permisan’dan estetik ve fonksiyonel çözüm

Permisan Perde Sistemleri, İstanbul Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi’ne motorlu cam film stor perdeleri ile hem fonksiyonel hem de estetik çözüm sundu.

İstanbul Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi’ne Permisan’dan estetik ve fonksiyonel çözüm
Endüstrideara

Sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Permisan Perde Sistemleri, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Marka, Avrupa’nın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi’de de tercih edildi.

Motorlu ve manuel çözümlerle dünyanın en büyük projesine katkıda bulunan marka Hava Trafik Kontrol Kulesi’ne motorlu cam film stor perdeleri ile çözüm sundu.

Permisan Genel Müdür Yardımcısı Elektrik Mühendisi Erkan Aksu, Bina Cam Filmleri günümüzde yaygınlaşan cam binalarda, ofis ve ev pencere, gibi alanlarda kullanılan ürünlerdir. Hem dekoratif amaçlı kullanılmakla birlikte amacına uygun şekillerde bol çeşit gamıyla birçok ihtiyacı karşılamaktadır. Güneş ışığını ve ısıyı engelleyici güneş kontrol cam filmleri,  dekoratif görünüm sağlamaktır. Tecrübeli ekibimizle tasarım ödüllü gözlem kulesinde motorlu ve manuel cam filmi uygulamasıyla çözüm ortağı olduk. Geniş bir alana sahip yerleşkedeki binalarda manuel ve motorlu perde sistem tedarikçisi olduk." dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 14:58
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını