İskele sektöründe işleri hızlandırıyor

Kalıp ve gerekli makine imalatı gerçekleştiren Mutasan Kalıp Makine, ileri teknolojiyle ürettiği kalıplarla iskele sektöründe kaliteyi arttırıyor.

İskele sektöründe işleri hızlandırıyor
Bumatech

Sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan Mutasan Kalıp Makine, ağırlıklı olarak iskele kalıp sektörüne sunduğu çözümlerle öne çıkıyor. İleri teknolojiyle üretim gerçekleştiren firma,  yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da tercih edilen bir marka. 

Hedef kitlesine proje özelinde çözümler sunan firmanın hizmet verdiği bir diğer sektör mobilya. Mobilya sektöründe Avrupa ülkelerindeki firmalarla çalıştıklarını ifade eden Firma sahibi Tayfun Özdemir Almanya, Macaristan, İtalya, Avusturya, Litvanya ve

Romanya başta olmak üzere Avrupa’daki birçok ülkeye satış yaptıklarını açıklıyor. Ürün gamlarını geliştirmeyi hedeflediklerini açıklayan Özdemir, pres yatırımları yaptıklarını ve kalıp çeşitliliğini arttırdıklarını açıklıyor. 
Zeytinburnu’ndaki yeni fabrikalarına taşınan Mutasan Kalıp Makine, bu yatırımıyla kapasitelerini daha da arttırdı. 

Katar, Rusya, Dubai, Cezayir, Irak, Kazakistan gibi ülkelere ihracat yaptıklarını ifade eden Özdemir firmalarının hızlı çözüm sunuyor olmasının müşterilerine avantaj sağladığını aktardı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 12:40
YORUM EKLE

Polinet

Markaküpü

Dergiler
Partnerler