Isı yalıtımına katkı sağlayacak yeni ürününü sundu...

Kudret Tuğla, geçen yıl pazara sunduğu beş yeni ürünü ile yapılara enerji verimliliğinde maksimum verimlilik sunuyor.

Isı yalıtımına katkı sağlayacak yeni ürününü sundu...
Robot Zirvesi

Kudret Tuğla Sanayi ve Ticaret A.Ş. hem ürün hem de hizmet kalitesi ile sektörün öne çıkan isimleri arasında yer alıyor. Ar-Ge’ye verdiği önemle her geçen gün kendini geliştiren firma, bu yıl 33. yılını kutluyor.  Geçen yıl beş yeni ürününü piyasaya sunan Kudret Tuğla, bu ürünleri ile de yapılara avantaj kazandırmayı sürdürdü. Sektördeki deneyimlerinin 50 yıldan fazla olduğunu vurgulayan Görçiz, bu deneyim ile ve Ar-Ge çalışmalarına verdikleri önem sayesinde güncel ürünlere ağırlık verdiklerini ve özellikle ısı yalıtım özellikleri yüksek ürünler üretmeyi hedeflediklerini vurguluyor.

ISI YALITIM DEĞERLERİNİ UTO BELGESİ İLE PEKİŞTİRDİ

Geçen yıl toplamda beş yeni ürünlerini piyasaya sunduklarını açıklayan Görçiz, bunların Turgutlu tuğlası gurubundan üç yeni ürün ve üç de Petek İzo serisinden ürünlerinin olduğunu aktarıyor. Petek izo tuğlalarının ısı yalıtım değerlerinin UTO Belgesi ile pekiştirildiğinin altını çizen Görçiz, böylece ürünün projelerde kullanılmaya başlandığını açıklıyor. 

Görçiz, Turgutlu tuğlası olarak adlandırdıkları 10’luk geçmeli iç duvar tuğlası ile 19’luk duvar kalınlığında 29 ve 39 cm genişliğinde olmak üzere üç yeni ürünün sandviç duvar ve mantolama uygulamalarında çok daha uygun sonuçlar verdiği için tercih sebebi olmaya devam ettiğini belirterek “Bunlar dışında yine ses yalıtım tuğlaları, kompozit ısı yalıtımlı tuğlalar, yatay delikli çeşitli boyutlarda tuğlalar, asmolenler, taşıyıcı asmolenler ve baca tuğlaları üretim yelpazemizde yer almaktadır. Böylece ürün adedimizi 80’in üzerine çıkarmış bulunmaktayız.” Diyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2020, 17:26
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını