İMSAD`ın yönetim kurulu belirlendi

İMSAD`IN YENİ YÖNETİMİ BELİRLENDİ

İMSAD`ın yönetim kurulu belirlendi
Satınalma Zirvesi

İMSAD`tan yapılan yazılı açıklamaya göre, 2011 yılına kadar görevi sürecek yeni yönetim kurulunun ilk toplantısında başkanlığa Orhan Turan, başkan yardımcılıklarına ise Oktay Alptekin ve Hüseyin Bilmaç seçildi.
İMSAD Yönetim Kurulu`nda başkan ve yardımcılarının dışında Alev Yaraman, Güven Cantürk, Murat Akdoğan, Hakan Gürdal, Fethi Hinginar, Ferdi Erdoğan, Ceyda Erdem, Tayfun Küçükoğlu, M.Fuat Ekmekçioğlu, Ertuğrul Şen, Veysel Yayan, Güray Gürsoy ve Nesim Zalma yer aldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Turan, yaptığı değerlendirmede, yeni dönemde yönetim kurulunun kendisine bir kez daha başkanlık görevi vermesinden dolayı gurur duyduğunu belirterek, şunları kaydetti:
``İMSAD`ın kurulduğu 1984 yılından bu yana epey yol aldık. Kamuoyu ve sektörde artık bir başvuru merkezi olduk. Her geçen gün üye sayımızı artırıyoruz. Liderliğini üstlendiğimiz AB destekli EUbuild Projesi sayesinde üyelerimiz birçok eğitim, toplantı, yayın ve bilgilendirmeyi yakından takip ederek vizyonlarını genişletiyorlar. İMSAD`ın yeni yönetim kurulu çok değerli üyelerle oluştu. Gündemimiz yoğun. El ele vererek, bu başarılı oluşumu daha da ilerilere taşıyacağımıza ve çok başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum.`` 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2009, 14:30
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler