banner1339
x

İLHAMI RADIUS DESIGN’DAN: ÖZGÜN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Farklı anahtar ve priz seçenekleri sunan Günsan Elektrik, Radius Design serisi ile yaşam alanlarına ilham vermeye devam ediyor. Ürün çeşitliliği sayesinde, kişisel zevkinizi ve hobinizi yaşam alanlarınıza yansıtmanıza; küçük değişikliklerle dekorasyonunuzda bambaşka bir hava yakalamanıza olanak tanıyor.

İLHAMI RADIUS DESIGN’DAN: ÖZGÜN DEKORASYON ÖNERİLERİ
Enerji Zirvesi

Genellikle işlevsel olarak kullandığımız anahtar ve prizler hobiler ve kişisel zevklere uygun tasarımlarıyla yaşam alanlarına farklılık katıyor. Günsan’ın özgünlük arayışında olanlara hitap ettiği Radius Design serisi doğa, müzik, dans ve kahve konseptleriyle tek başına evinizin havasını değiştiriyor.

YAŞAM ALANLARINA EN ÖZEL KİŞİSEL DOKUNUŞ…

Evinize yapmak istediğiniz güncel dokunuşlara bir yenisini daha katmak isterseniz; yaşam alanlarına kişisel dokunuşumuzu eklemenin yollarını Radius Design serisinde bulabilirsiniz. Tasarım odaklı geliştirilen Radius Serisi, farklı konseptler yaratabilmenize olanak tanıyan desen alternatifleri içeriyor. Gençlere ve çocuklara hitap eden balerin, arabalı prizler, gitar desenleri dikkat çekiyor. Hayvan severler kedi ve fil desenleriyle tarzını ortaya koyuyor. Mutfak, çiçek, kahve ya da country desene sahip anahtar prizleri ile estetik bir görünüm kazanıyor.  

YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını