banner1322
x

FESKLİMA ENDÜSTRİYEL MEKANLARA SERİNLİK

Form Şirketler Grubu ürettiği FesKlima Evaporatif Soğutma Üniteleri ile tesislerde düşük yatırım maliyeti ve minimum enerjiyle maksimum serinletme sağlıyor. Mekanları filtre edilmiş %100 taze hava ile buluşturuyor.

FESKLİMA ENDÜSTRİYEL MEKANLARA SERİNLİK
Endüstrideara

Form Şirketler Grubu iştiraki Form Endüstri Tesisleri’nin İzmir’deki fabrikasında üretilen FesKlima Evaporatif Soğutma Üniteleri; endüstriyel tesisler başta olmak üzere geniş hacimli alanları yüksek verimle ekonomik olarak serinletiyor. Kullanılmış havayı tekrar ortama vermeyip, mekanın temiz hava kalitesini yükseltirken, virüs ve mikropların yayılmasına da engel oluyor. FesKlima, elektronik ve otomasyon kontrolleri tamamen yerli mühendislik gücüyle tasarlandı. Tesis sahiplerinin ekonomik, doğal ve teknolojik serinletme ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bir araya getiriyor. Mekanları filtre edilmiş %100 taze hava ile buluşturarak aynı zamanda çalışan verimliliğini arttırıyor. 

BÜYÜK HACİMLİ MEKANLARDA VERİMLİLİK SAĞLIYOR

Cihaz bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden bir uygulama aracılığıyla yönetilebiliyor. Ünitenin üflediği havanın sıcaklığı ve mekandaki nem ve sıcaklık değerleri bu sistem ile akıllı cihazlar ile uzaktan kontrol edilebiliyor. FesKlima’nın kendisine özgü Hijyen Senaryosu ile ünite kapatıldığında otomatik olarak hijyen moduna geçiyor. Doldur- boşalt işlevi ise cihaz kendi kendini temizliyor. Bu sırada cihazın fanı çalışmaya devam ederken petekler kuruyor ve cihaz hijyenini sağlamış oluyor. FesKlima üniteleri endüstriyel tesislerden tekstil atölyelerine, dökümhanelerden sanayi mutfaklarına, yemekhanelerden düğün salonlarına kadar büyük alanlara sahip iş yerlerinden verimlilik sağlıyor. 

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2021, 10:06
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını