banner1322
x

Fawori’den yeni ürün Master Serisi

Kalitesi ile isminden söz ettiren Fawori, yeni Master serisi ürünlerini pazara sunarak müşterilerini bir kez daha yeniliklerle buluşturdu.

Fawori’den yeni ürün Master Serisi
Endüstrideara

Fawori Boya’nın işin ehli boya ustaları için özel olarak ürettiği “usta dostu” Fawori Master Serisi ürünleri özellikleri ile öne çıkıyor. Yapıların iç cephesinde ipek ve mat dokulu ürünleriyle ürün öne çıkan Fawori Master Serisi, uygulandığı yüzeye kolayca yayılabiliyor. Ekstra metraj, hız ve kazanç avantajları sunan ürün, silikonlu yapısı ve pürüzsüz dokusuyla ilk günkü rengini ve parlaklığını koruyor. 

ÇEVRE DOSTU

Doğru uygulama yöntemleri ile çalışıldığında çatlama, kabarma ve dökülme yapmayan, rahatsız edici bir kokusu olmayan, su bazlı, çevre dostu Master serisi ürün özellikleriyle fark yaratıyor. 
İdeal parlaklıkta olan pürüzsüz görünüme sahip Fawori Master İpek; silinebilen-uzun süre temiz kalan özelliğiyle de avantaj sağlıyor. Düşük boya sarfiyatı, yüksek metrajlı, üstün yayılım - kolay uygulanabilen ve yüzey ile mükemmel bütünleşme gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor. 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:33
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını