banner1322
x

ELEKTRİK TÜKETİMİNİ YÜZDE 85 AZALTIYOR

Aldağ'ın CIAT Majorline Serisinin elektrik tüketimini yüzde 85’e kadar azaltmayı sağlayan EC motoru ile yeni nesil fanları, yüzde 15'e kadar arttırılmış yüzey alanına sahip yüksek performanslı bataryalarıyla enerji verimliliği sağlıyor.

ELEKTRİK TÜKETİMİNİ YÜZDE 85 AZALTIYOR
Endüstrideara

YELİZ YİRMİBEŞ LALE - Çok geniş kapasite yelpazesine ve yenilikçi, şık bir tasarıma sahip CIAT Majorline Serisi Fan Coil Üniteleri, altı farklı boyutta ve geniş kapasite seçeneği ile kasetli ve kasetsiz tip olarak üretilmektedir. Majorline Serisi, dört farklı tipte (Kasetli veya kasetsiz, yatay veya dikey) temin edilebilir. Eurovent şartlarında ısıtma kapasitesi aralığı; 1-11 kW, soğutma kapasitesi aralığı; 1-8 kW ve hava debisi 150-1450 m3/saattir. Farklı montaj seçenekleri ve aksesuar çeşitleri sayesinde Majorline Serisi her montaj tipine adapte edilebilecek bir çeşitliliğe sahiptir. Modern ve estetik hatları, düşük ses seviyesi ve optimize edilmiş termal performansı ile Majorline Fancoil Serisi, hem ekonomik hem de kurulumu kolay bir konfor çözümü sunmaktadır.

ULTRA ENERJİ VERİMLİ, ULTRA SESSİZ…

Motorun elektrik tüketimini azaltmak için özel kanat kanatları tasarımı, elektrik tüketimini yüzde 85’e kadar azaltmayı sağlayan EC motoru ile yeni nesil fanları, yüzde 15'e kadar arttırılmış yüzey alanına sahip yüksek performanslı bataryaları Majorline’ın enerji verimliliğini en üst düzeye taşımak için tasarlanmıştır. Kolayca sökülebilir kasası, filtreye kolay ve hızlı erişim olanağı, fan motoru montaj bileşenlerine tam erişim için iki parçalı yapısı ile CIAT Majorline, aynı zamanda kolay bakım için tasarlanmış bir cihazdır. G3 rejeneratif polyester elyaf filtreleri kullanıcıya sağlıklı bir iç hava kalitesi, kaliteli yaşam sunar. CIAT Majorline, Eko-Design (Eko-Tasarım) kriterlerine göre dizayn edilmiştir ve yüzde 85-95 oranında geri dönüştürülebilir özelliktedir. Çevresel tehdit oluşturmadan imhası çok kolaydır. Ekolojik temelli dizaynı ile yeni yapılardaki talepleri en iyi şekilde karşılar. Yeşil Bina sertifikalı yapılar için cazip bir seçenekler sunan CIAT Majorline serisi fancoil üniteleri ile birlikte kullanıldığında, verim ve konforu daha üst seviyelere taşıyacak aksesuarlar ve otomasyon birimleri de mevcuttur.

Eurovent sertifikalı Majorline serisi fan coil üniteleri, 85 yıllık deneyime sahip CIAT’ın ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalı Fransa’daki tesisinde üretilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 15:25
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını