Dekor Banyo yeni tasarımlarını UNICERA’da sergileyecek

DKR markası ile ismini duyuran Dekor Banyo Aksesuarları, bu yılın yeni banyo aksesuarlarını UNICERA İstanbul’da tanıtacak. Marka, fuar boyunca Hall 3 Stand B03’de yer alan standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Dekor Banyo yeni tasarımlarını UNICERA’da sergileyecek
Endüstrideara

Banyo aksesuarlarında yakaladığı tasarım çizgisi ile banyolara yeni bir soluk getiren Dekor Banyo Aksesuarları, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni serileri ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. 
DKR marka ismi ile ürünlerini müşterileri ile buluşturan firma yeni serilerini, sektörün en önemli buluşma noktalarından biri olan UNICERA İstanbul Fuarında sergileyecek. 10-14 Mart tarihlerinde İstanbul CNREXPO’da gerçekleşecek olan fuarda, Dekor Banyo Aksesuarları 3 Hall, B03 Standına yer alacak. 

SS304 serisi gibi hem yurt içine hem de yurt dışında yoğun talep gören mevcuttaki banyo aksesuarları serilerini de fuarda sergileyecek olan firma, yeni ürünleri ile 2020 yılının banyo trendlerine yön verecek.
Kalitesi ile yalnızca yurt içinde değil dış pazarda da tercih edilen Dekor Banyo Aksesuarları firması, bugüne kadar birçok önemli projenin banyolarına estetik dokunuşta bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 17:02
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını