banner1322
x

Buderus Star Club, sektör paydaşları ile bir arada

Buderus, iş ortağı Akfen Isı firmasının organizasyonuyla Buderus Star Club Tanıtım Organizasyonu, 8 Ekim Pazartesi tarihinde Hilton Garden Inn Adıyaman‘da gerçekleştirildi. Etkinlikte Buderus, ürün yelpazesi ve Buderus Star Club ile ilgili birçok konu ele alınırken, dijital dönüşüm ve iş geliştirmeye yönelik bilgiler de konuşuldu.

Buderus Star Club, sektör paydaşları ile bir arada
Makine Zirvesi

“İşimin Geleceği Buluşmaları Konsepti” ile üyelerini dijitalleşen dünyaya hazırlamayı amaçlayan Buderus Star Club çalışmalarına hızla devam ediyor. Bu kapsamda marka, 8 Ekim Pazartesi tarihinde Adıyaman'da sektör paydaşları ile bir araya geldi. 

İklimlendirme sektörüne hizmet veren montaj firmalarının katılım gerçekleştirdiği etkinlikte Buderus markası, ürünleri ve Buderus Star Club ile ilgili birçok konu başlığı konuşuldu. İnovatif ürünleri ile isminden söz ettiren Buderus’un yoğuşmalı kombi modellerinden olan GB072 modelinin en çok sattığı iller arasında Adıyaman geliyor. Adıyaman’ın Buderus uzman bayilerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte yenilikler konuşuldu.  Buderus yetkilileriyle bilgi alışverişinde bulunan Buderus Star Club üyeleri, sektördeki gelişmeleri konuştu ve birebir görüşme fırsatı bulldu.

BUDERUS STAR CLUB AYRICALIK SUNUYOR

Sektördeki uzmanlara, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran ve de üyelerine teknik eğitim, teşvik seyahat ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan Buderus Star Club'un ayrıcalıkları devam ediyor. 

Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile, sektöre verilen hizmet niteleiğinin artırılması amaçlıyor. Buderus Star Club sistemiyle üyelere birçok avantaj ve ayrıcalığın yanında, profesyonelliklerini geliştirilmesine ve destekleyen bir konsept sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 15:23
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını