banner1322
x

Başarısı iki ayrı ödül birden getirdi

Bosch Termoteknik Türkiye, sektörünün en önemli sivil toplum kuruluşu olan İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından iklimlendirme sektöründe en çok ihracat yapan ve en çok kombi - su ısıtıcısı ihracatı yapan firma olarak iki ayrı ödülle taçlandırıldı.

Başarısı iki ayrı ödül birden getirdi
Endüstrideara

Bosch Grubu’nun bünyesinde bulunan Bosch Termoteknik Türkiye, yaptığı yeniliklerle ve sahip olduğu teknolojilerle başarısını taçlandırmaya devam ediyor. Dünya genelinde 41 ülkeye ihracat gerçekleştiren marka, ülke ekonomisine kattığı değerle isminden söz ettiriyor. Marka, yaptığı çalışmalarla İSİB tarafından ‘’İklimlendirme Sektöründe En Çok İhracat Yapan Firma’’ ödülü ve ‘’En Çok Kombi ve Su Isıtıcısı İhracatı Yapan Firma’’ ödülüne layık görüldü. 

AR-GE İLE GELEN BAŞARI

28 Mart Perşembe tarihinde İSİB tarafından Crowne Plaza İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde Bosch Termoteknik adına Bosch Termoteknik Türkiye Satış Genel Müdürü Zafer Polat’a takdim edildi. Türkiye’nin en önemli sivil toplum örgütü olan İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği’nce ‘’İklimlendirme Sektöründe En Çok İhracat Yapan Firma’’ ödülü ve, ‘’En Çok Kombi ve Su Isıtıcısı İhracatı Yapan Firma’’ ödülüne layık görüldü. 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 10:12
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını