banner1322
x

Alsemetal’dan İsrail’e kaliteli çözüm

Alsemetal, alüminyum sektöründeki başarısı ile İsrail’in de tercihi oldu. Marka İsrail’deki üç farklı yapı projesine dış cephe giydirme doğraması, korkuluk gibi farklı işleri ile çözüm sundu.

Alsemetal’dan İsrail’e kaliteli çözüm
Endüstrideara

Alüminyum sektöründeki tecrübesi ile öne çıkan Alsemetal, başarısını her geçen gün yükseltmeye devam ediyor. Yurt içinde birçok önemli projeye çözüm sunan marka yurt dışındaki projelerin de tercihi oldu. 

Alsemetal’in tercih edildiği ülkelerden biri de İsrail. İsrail’de üç projeye çözüm sunan marka ürün ve hizmet kalitesi ile bu projelere değer kattı.  İsrail’deki çalışmaları hakkında bilgi veren Alse Metal Genel Müdürü Alper Coşkun, bu projelerden biri telekomünikasyon binası olduğunu vurguluyor.  Bu yapının dış cephe giydirme doğraması, korkuluk işlerinden oluşan bir paket iş yaptıklarını belirten Coşkun,  toplamda 650 metrekareden oluşan cephe işi için 5 ton alüminyum doğrama, 650 metrekarelik kompozit, 250 metrekare cam korkuluk yaptıklarını açıkladı. Kimya fabrikasında ise 250 metrekarelik kompozitin işlendiğini, 10 tona yakın alüminyum doğrama ve sekiz adet ise otomatik kepenk sistemi yapıldığını aktaran Coşkun, “Bu projenin hem imalatı hem de uygulaması firmamız tarafından gerçekleştirildi. İsrail’deki bir diğer önemli işimiz ise boru imalatı gerçekleştiren bir fabrika yapısıydı. Bu proje kapsamında 12 ton alüminyum doğrama çalışması yapıyoruz. Projede çalışmalarımız devam ediyor. Bu ülkede 2020 yılında 5 milyon dolarlık iş yapmayı hedefliyoruz. Burada fabrika ve iş merkezleri yapılarına yönelik faaliyet göstermeyi istiyoruz.” Dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 21:40
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını