banner1339
x

Akyaka Terapi Merkezi’nin çatılarına Onduline Avrasya’dan çözüm

Onduline Avrasya A.Ş. geniş ürün gamıyla farklı tipolojideki projelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Markanın Onduvilla ile, Akyaka Terapi Merkezi ve müstakil evlerin çatıları kaplandı.

Akyaka Terapi Merkezi’nin çatılarına Onduline Avrasya’dan çözüm
Enerji Zirvesi

Sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Onduline Avrasya A.Ş.,  ürün ve hizmet kalitesi ile öne çıkan bir marka. Uluslararası çevre ve sürdürülebilirlik standartlarını karşılama konusunda yüksek niteliklere sahip olan Onduvilla ile, Akyaka Terapi Merkezi ve müstakil evlerin çatılarına çözüm sundu. 
Uzun ömürlü su geçirimsizlik ve ömür boyu paslanmaya karşı garantili olan Onduvilla, hem kalitesi hem de görünümüyle çatılara değer katıyor.

ONDUVİLLA İLE EKOLOJİK ÇÖZÜM

Metrekarede sadece 4kg’lık ağırlığıyla kolay taşınabilen ve uygulanabilen Onduvilla, renklendirme için doğal pigment kullanılmış, yaklaşık yüzde 50 geri dönüşümlü malzeme içeriğine sahiptir. Onduvilla, ekolojik yaşam döngüsü performansına sahiptir.
Onduline Avrasya A.Ş.’nin Marmaris bayisi olan Doğuş Yapı tarafından tedariki sağlanan Akyaka Terapi Merkezi ve müstakil evlerin çatısında, Onduvilla kullanıldı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 10:39
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını