Yatırım iştahı ile motivasyonu artmaya devam ediyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Arnavutköy'de TESKOOP ile Özar Özel Endüstri bölgelerinin açılış ve temel atma töreninde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak reel ekonomiyle direkt bir ilişkiye sahip olduklarını ve bu sebeple bakanlık olarak tüm politikalarda yatırımı ve üretimi merkeze koyduklarını söyledi.

Yatırım iştahı ile motivasyonu  artmaya devam ediyor
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Arnavutköy'de TESKOOP ile Özar Özel Endüstri bölgelerinin açılış ve temel atma töreninde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak reel ekonomiyle direkt bir ilişkiye sahip olduklarını ve bu sebeple bakanlık olarak tüm politikalarda yatırımı ve üretimi merkeze koyduklarını söyledi.

Varank, bunu gerçekleştirirken  de mümkün mertebe  sahada zaman geçirdiklerini söyleyerek,  tüm faaliyet ve stratejileri sanayicilere, üreticilere, sivil toplum kuruluşlarına kulak vererek şekillendirdiklerini  belirtti.

Bakan Varank, konuşması bittikten sonra törene katılan protokolle birlite kurdela keserek Endüstri Bölgeleri’nin açılışını yaptı.

Varank ayrıca Özel Endüstri Bölgesindeki bir tesisin temel atma törenini de açılış alanına yerleştirilen  platformdaki ekrandan izledi.

Bakan Varank, temeli atılan tesisin ruhsatını 1 günde hazırlayarak beraberinde getirdiklerini söyleyerek,  hayırlı olmasını diledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 18:03
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını