banner1322
x

TAVUK DÜNYASI RESTORAN SAYISINI 224’E ÇIKARDI

Yeni restoranlar açmaya devam eden Tavuk Dünyası, Park Karaman, Adana M1 ve Mersin Marina AVM’lerinde hizmete aldığı üç yeni restoran ile ülke geneli restoran sayısını 224'e çıkardı.

TAVUK DÜNYASI RESTORAN SAYISINI 224’E ÇIKARDI
Makine Zirvesi

Restoran yatırımlarına devam eden Tavuk Dünyası, 2020'de 11 şehirde 16 yeni restoran açtı. Marka, bu yıl ise Park Karaman AVM, Adana M1 AVM ve Mersin Marina AVM’deki restoranlarını açarak misafirlerine hizmet vermeye başladı. Tavuk Dünyası, AVM restoranlarının sayısını 165’e Türkiye’deki toplam restoran sayısını ise 50 şehirde 224’e çıkardı.

BÜYEMEYE DEVAM EDECEKLER

Bu yılki yatırım planlarında yer alan ve daha önce restoranlarının olmadığı noktalardan biri olan Karaman’da ilk restoranlarını Park Karaman’da açtıklarını söyleyen Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, buna ek olarak Adana’daki restoran sayısını 7’ye çıkarmış ve Mersin’de de 2’inci restoranı açmanın da kendileri için çok önemli olduğunu belirtti. Bu yeni restoranlarında da konuklarına üstün kalitede bir hizmet anlayışı ve uluslararası ödüllere de sahip lezzetleriyle ağırlayacaklarını belirten  Mumcu, Tavuk Dünyası ailesi olarak bu yıl da büyümeye ve daha çok sayıda misafirimizi ağırlamaya devam edeceklerini söyledi.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını