banner1322
x

KRON AR-GE YATIRIMLARINDA İLK 10’DA

Kron, bilişim sektöründe Ar-Ge'ye en fazla harcama yapan ilk 10 şirket arasında yer aldı. Kron Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel, "AR-GE yatırımlarımıza gösterdiğimiz bu özenin önemli araştırma sonuçlarına yansımasının mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

KRON AR-GE YATIRIMLARINDA İLK 10’DA
Robot Zirvesi

Kron'dan yapılan açıklamaya göre, telekomünikasyon, finans, enerji ve sağlık gibi sektörlerde yer alan birçok global firmaya yazılım ürünleri sunan Kron, Turkishtime dergisinin her yıl yaptığı "AR-GE 250" araştırmasında bilişim sektöründe AR-GE'ye en fazla harcama yapan ilk 10 şirketten biri oldu. Kron ayrıca, AR-GE harcamalarına göre "En Büyük 250 Şirket" sıralamasında da geçen yıla göre 21 sıra atlayarak 74. sıraya yükseldi.

“REKABETÇİ YAZILIM ÜRÜNLERİ ÜRETECEĞİZ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Kron Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel, “Her yıl AR-GE yatırımlarını artırdıklarını belirterek, "Bu yatırımlarımızı mevcut ürünlerimize dünya pazarlarında rekabetçi özellikler kazandıracak şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. AR-GE yatırımlarımıza gösterdiğimiz bu özenin önemli araştırma sonuçlarına yansımasının mutluluğunu yaşıyoruz. Bu konuda deneyimle Ar-Ge personelimiz ve etkin Ar-Ge yatırımlarımızla yenilikçi ve rekabetçi yazılım ürünleri üretmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. (AA)

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını