banner573
x

Kahve Severlere Arçelik Telve

1955 yılında İstanbul Sütlüce’de kurulan Arçelik A.Ş. ilk olarak beyaz eşya üretimi ile işe başlamıştır. Uzun bir süre boyunca piyasada beyaz eşya ile bulunan firma daha sonra üretim alanına ankastre, elektronik, ısıtma- soğutma ve küçük ev aletlerini de eklemiştir.

Kahve Severlere Arçelik Telve
Dergi

Son dönemlerde ürettikleri kaliteli küçük ev aletleri ile Arçelik A.Ş  bu sektördeki sayılı firmalardan biri haline gelmiştir. Özellikle yakın zamanlarda içecek hazırlama kategorisinde ürettikleri ürünler ile gündemde kalmayı başarmışlardır.

Bu kategorinin en yeni üyelerinden biri Arçelik Telve’dir. Bu ürün sizlere eşsiz bir kahve deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır. Türk kahvesi tutkunların hayatında büyük bir yer edinecek olan Arçelik Telve, bu kategoride yer alan en iyi ürünlerinden bir tanesidir.

Daima yeniliklere açık olan Arçelik Telve, ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirilerek farklı model ve renk seçenekleri ile sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Bu modeller mutfak dekorasyonunuz ve misafirleriniz göz önüne alınarak düzenlenir.

KALABALIKLARIN TERCİHİ ARÇELİK TELVE

Arçelik kahve makinelerinin farklı fincan kapasitelerine sahip modelleri vardır. Özellikle çok çalışana ya da müşteriye sahip işletmelerde zamandan kazanmak için aynı anda farklı Türk kahveleri yapmak güzel bir hayaldir. Arçelik Telve’nin Telve Pro modeli ile artık bu hayaller gerçek olacaktır. Üç adet cezveye ve dokuz fincan kapasitene sahip olan bu model zamandan tasarrufta özel güçlere sahip olan bir kahraman gibidir.

Kapasitesi dışında sahip olduğu teknolojik özellikler ile de kalitesini ön planda tutar. Üründe indüksiyon teknolojisi kullanılmıştır. İndüksiyon teknolojisi kahveyi ideal süre ve ideal sıcaklıkta pişirerek sizlere közde pişirilmiş kahve lezzeti sunar. Cezveyi her yönden ısıtan üç boyutlu pişirme teknolojisi ile her fincanda geleneksel Türk kahvesi lezzetini korunmasını sağlar.

İDEAL KAPASİTE İÇİN ARÇELİK TELVE

Ne çok ne az olsun diyen kişileri de düşünen Arçelik A.Ş. altı fincan kapasiteli kahve makinesi modellerini sizlere sunmuştur. Farklı renkleri ve tasarımları ile karşınıza çıkan bu modeller üstün teknolojik özellikleri ile önümüze gelir.

Cooksense köpük seviyesi algılama teknolojisi ile kahve severlerin vazgeçilmezi olan köpüklü kahvelerin masalarda yer almasını sağlar. Hassas köpük algılama sistemi kahve köpüğü ideal seviyeye geldiğinde pişirmeyi sonlandırır. Her fincanda bol köpüklü ve tam kıvamında Türk kahvesi lezzetini sizlere yaşatır.

MİNİK EBATLARDA ARÇELİK TELVE

Midi Telve modelleri ile küçük mutfakların büyük ustası haline gelmiştir. İki fincan kapasitesine sahip olan bu modeller farklı renkleri ile kullanıldıkları mekânların dekorasyonlarına kolaylıkla uyum sağlarlar. Kırmızı, mor, beyaz ve siyah renk seçenekleri her mutfağın tasarımına uygundur.

Sizler için geliştirilmiş teknolojik özellikleri ile ön plandadırlar. Otomatik su alımı sayesinde ideal su miktarını kendi ayarlar. Işıklı ve sesli uyarı sistemi ile kahvenizi unutmamanızı sağlar.  Patentli cooksense teknolojisi bol köpüklü Türk kahvesinin hazzınızı yaşamanızı sağlar.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 21:50
YORUM EKLE

Enerji

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler