banner1322
x

Honor'un giyilebilir teknoloji ürünler ilk kez tüketici ile buluşuyor

Honor, kısa bir süre önce duyurusunu yaptığı aktif gürültü engelleme özellikli yeni kablosuz kulaklığı Magic Earbuds, akıllı saat kategorisinde Honor MagicWatch 2 ve akıllı bilekliği Band 5'i MediaMarkt’ta satışa sundu.

Honor'un giyilebilir teknoloji ürünler ilk kez tüketici ile buluşuyor
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Honor, kablosuz kulaklıktan akıllı saat ve bilekliklere uzanan giyilebilir teknoloji ürünlerini MediaMarkt mağazaları ve internet sitesinde tüketicilerle buluşturacağını açıkladı.

Honor tarafından konuyla ilgili olarak apılan açıklamaya göre şirket, kısa süre önce tanıttığı aktif gürültü engelleme özellikli yeni kablosuz kulaklığı Magic Earbuds, akıllı saat kategorisinde Honor MagicWatch 2 ve akıllı bilekliği Band 5'i MediaMarkt’ta satışa sundu.

Edinilen bilgiye göre, bir akıllı telefonun ekosistem entegrasyonunu, sekiz ek ürün kategorisini ve geniş bir üçüncü parti bağlı cihazlar yelpazesini ifade eden yeni "1 + 8 + N" IoT stratejisi kapsamında geçtiğimiz dönem akıllı ekosistem ürünlerini tanıtan Honor, giyilebilir teknolojiler konusunda da gençler için ilk akla gelen teknoloji markası olma gayesiyle çalışmalarına devam ediyor.

İlk defa 2019 senesinde Honor Band 5 ile akıllı bileklik kategorisine hızlı bir giriş yapan marka, bu senenin başında satışa sunduğu Honor MagicWatch 2 ile de akıllı saat meraklılarının ilgisini çekerek iyi bir satış grafiği elde etti.

Geçtiğimiz günlerde aktif gürültü engelleme özelliği olan ilk kablosuz akıllı kulaklığı Honor Magic Earbuds'ı Türkiye pazarına tanıtan Honor, hayatı kolaylaştıran giyilebilir teknolojileri herkese uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturmayı sürdürüyor.

Kullanıcılar, Honor'un bu en yeni giyilebilir teknolojilerine, MediaMarkt mağazalarından ve online olarak uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 14:29
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını