Global Su Ürünleri Fuarı Brüksel'de başladı

Alanında dünyanın en büyüğü olarak nitelendirilen kabul edilen Global Su Ürünleri Fuarı Brüksel'de başladı.

Global Su Ürünleri Fuarı Brüksel'de başladı
Endüstrideara

BRÜKSEL (AA) - Alanında dünyanın en büyüğü olarak nitelendirilen kabul edilen Global Su Ürünleri Fuarı Brüksel'de başladı.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de yer alan Expo Center'da yaklaşık 40 bin metrekarelik alanında gerçekleştirilen "Global Su Ürünleri Fuarı" ziyaretçilerini ağırlıyor.

Dünyanın fraklı ülkelerinden ziyaretçi ve katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği ve bu sene  27'ncisi gerçekleştirilen fuarda taze, dondurulmuş ve canlı deniz mahsulleri ile sektöre yönelik ekipmanlar sergileniyor.

Alanındaki lider durumunda olan su ürünleri fuarına toplam 88 ülkeden yüzlerce firma katılım gösterdi. Profesyonel alıcılara yönelik olarak düzenlenen fuara Türkiye'den 14 firma katıldı.

9 Mayıs' tarihine kadar sürecek olan fuarda, Türkiye su ürünleri alanında faaliyet gösteren firmalar da çipura, levrek ve alabalık başta olmak üzere taze ve dondurulmuş balık türleri ile çeşitli deniz ürünlerini sergiliyor. Fuarın Türkiye bölümünde bulunan, yaklaşık 2 metre uzunluğunda ve 300 kiloluk orkinos balığı ise ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 16:48
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını