100’üncü Yıldönümünü Kutluyor

NTN-SNR Roulements, 2018'de Fransa'nın 100 yaşındaki şirketlerinin oluşturduğu özel kulübe katılıyor. Bu yıldönümü her iki şirket için de geçerli: Hem NTN Corporation hem de merkezi 1918'den beri Annecy'de bulunan NTN-SNR Roulements.

100’üncü Yıldönümünü Kutluyor
Satınalma Zirvesi

Yüzüncü yıl etkinlikleri, bu öncü şirketin geçmişteki ve bugünkü çalışanlarını kutlamak, inşa edilen değerleri yeniden hatırlatmak ve 100 yılda hayata geçirilen yenilikleri bir kez daha gözden geçirmek için bir fırsat niteliğinde. Bu yüzüncü yıl aynı zamanda bir sembol çünkü gelecekteki zorluklara hazır bir şirketin sağlam temelini oluşturuyor.

GELECEĞİ İNŞA EDECEK 100 YILLIK TARİH

NTN-SNR, topluma ve çevreye olan bağlılığını kurumsal stratejisinin tam merkezinde tutmaktadır. Firma, örnek niteliğinde bir sanayi kuruluşu olmayı hedeflemektedir. Bu yüzüncü yıl kutlamaları NTN-SNR'ın insanlara, inovasyona, sürdürülebilir kalkınmaya ve performansa dayanan geleceğe yönelik projesini sunması için bir fırsat niteliğindedir.

STRATEJİK BİR SANAYİ HAMLESİ, ÇOK VERİMLİ ÜRETİM TESİSLERİ

NTN-SNR, sektöründe önemli itibara sahip köklü ve büyük bir firma olmaya devam etmek için dijital dönüşüm alanına hızlı bir giriş yapmayı planlamaktadır.

İNOVASYONU GÜÇLENDİRMEK VE ÖNGÖRÜYÜ DEVAM ETTİRMEK

İnovasyon, şirketin gelişim stratejisinin merkezinde yer alır. NTN-SNR ekipleri yarının çözümlerini tasarlar ve inşa eder. Hareketlilik ve ekoloji konusundaki sınırlamalara dikkat ederken, aynı zamanda eğilimleri belirler, anlar ve tahmin ederler. NTN-SNR, sektördeki liderler arasında sahip olduğu yeri korumasını sağlayan yeni projeleri desteklemek amacıyla yıllık cirosunun yüzde 4'ünü Ar-Ge çalışmalarına yatırmaktadır.

FİRMANIN ÇALIŞANLARINA YÖNELİK PROJELERİ

Bir şirketin hedefi herhangi bir endüstriyel projeye indirgenemez. NTN-SNR toplumu, inovasyonu ve sürdürülebilir gelişmeyi destekler. Amacı, çalışanların her gün potansiyellerini geliştirdikleri ve hedeflerine ulaştıkları keyifli bir çalışma ortamı sağlamaktır.

NTN-SNR, ISO 14001 sertifikalı tüm üretim tesisleri ve enerji performansları konusunda ISO 50001'e göre sertifikalandırılmış Fransa’daki tüm üretim merkezleri ile sorumlu ve sürdürülebilir üretime kararlı bir şekilde bağlıdır.

YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler