banner1013
x

WİLOPARK PROJESİYLE DİJİTAL ÜRETİM TESİSİ KURDU

Dijitalleşme yatırımlarına hızlı bir şekilde devam eden Wilo, 300 milyon avro yatırım bedeliyle Almanya’nın Dortmund şehrinde bulunan WiloPark’ı dijital bir üretim tesisine çevirdi.

WİLOPARK PROJESİYLE DİJİTAL ÜRETİM TESİSİ KURDU
EndüstrideAra2

Dijitalleşme konusunda önemli çalışmalar gerçekleştiren Wilo, yatırımlarıyla da dikkat çekiyor. Almanya’nın Dortmund şehrinde bulunan WiloPark’ı 300 milyon avro yatırım bedeliyle dijital üretim tesisine çeviren Wilo Grup, dijitalleşme konusunda büyük bir hamle yaptı. 

“DİJİTALLEŞME HER BÖLÜMÜMÜZDE AĞIRLIKLI OLARAK YER ALIYOR”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Wilo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Ürek, “Bu kapsamda dijitalleşme bizim de iş yapış süreçlerimizden ürünlerimize, tedarik sürecimizden çözümlerimize kadar her bölümümüzde ağırlıklı olarak yer alıyor. Servis hizmetlerimizde kullanıcılarımıza hem online hem de fiziki olmak üzere iki ayrı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi. Mobil ve dijital çözümümüz olan Wilo-Live Assistant hakkında da bilgi veren Ürek, “Kullanıcılar, pompa ve pompa sistemleri hakkında tüm soru ve sorunları için bulundukları noktadan kolaylıkla servis hizmetlerimize ulaşarak canlı ve gerçek zamanlı video iletişimi ile destek alabiliyor. Bununla birlikte servis hizmetlerine 7/24 ulaşma imkanı sunuyoruz. Gelen tüm talepler hızlı ve etkin bir şekilde servis hizmetlerimiz tarafından yanıtlanıyor. Wilo Social adını verdiğimiz sosyal platform uygulamamızla kullanıcılara anlık bildirimlerle Wilo ve sektör hakkında güncel haberlere ulaşma, yeni ürün, referanslar ve eğitimlerden haberdar olma, canlı destek özelliği ile ihtiyaç duyulan her anda yardım alabilme gibi olanaklar sunuyoruz. Bunun yanında Wilo Grup dijitalleşme hamlelerinden en büyüğünü, Almanya’nın Dortmund şehrinde yer alan üretim merkezi WiloPark’ı 300 milyon Euro’luk bir yatırımla dijital bir üretim tesisine çevirerek hayata geçirdi” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

AEMOT

Vat

Dergiler