banner1013
x

SCHNEİDER ELECTRİC 3 FAZLI UPS’İNİ SUNDU: GALAXY VS

Schneider Electric, 3 fazlı UPS Galaxy VS ürününü sektöre sunuyor. Ürün, sektör ortalamasına göre yüzde 50 daha kompakt ve ECOnversion™ modunda yüzde 99 verimlilik sunuyor.

SCHNEİDER ELECTRİC 3 FAZLI UPS’İNİ SUNDU: GALAXY VS
EndüstrideAra1

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde lider olan Schneider Electric bugün yaptığı açıklamada Galaxy ürün grubunun son üyesi olan Galaxy VL 200-500 kW (400V/480V) trifaze kesintisiz güç kaynağının (UPS) dünya çapındaki lansmanını duyurdu. Dünya çapında sunulan bu yüksek verimliliğe sahip kompakt UPS, ECOnversion™ modunda yüzde 99 verimlilik sunarak orta ve büyük ölçekli veri merkezlerinde ve ticari ve endüstriyel tesislerde yatırımın iki yıl içinde (modele bağlı olarak) tamamen geri dönüşünü sağlar.

Veri merkezi zemin alanı bu kadar değerliyken, Galaxy VL’nin kompakt tasarımı 0.8 m2 ile sektör ortalamasının yarısındadır. Modüler ve ölçeklenebilir mimarisi sayesinde veri merkezi uzmanları gücü 200 kW’tan 500 kW’a 50 kW’lık güç modülleriyle adım adım ölçeklendirerek işlerinin ihtiyacına göre büyüme esnekliği elde eder. 

Galaxy VL ile birlikte Schneider Electric UPS çevrimiçi ve tam çalışır durumdayken güç modülleri ekleme veya değiştirme sürecinde dokunması güvenli bir tasarım sunarak gelişmiş iş sürekliliği sağlayan ve plansız duruş sürelerini önleyen öncü bir özellik olan Live Swap’ı kullanıma sunmaktadır. Ayrıca Live Swap’ın dokunması güvenli tasarımı sayesinde çalışanlara daha fazla koruma sağlanır ve çalışanlar güç modülleri eklenip çıkarılırken UPS’i bakım bypass veya batarya çalıştırmaya aktarmak zorunda kalmaz.

Schneider Electric Trifaze Global Teklif Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Demirkol, “Enerji verimliliğine sahip yeni Galaxy VL, UPS inovasyonu için oldukça yüksek bir standart oluşturdu ve kaplama alanı ve sahip olma maliyetini en aza indirirken müşterilerimizin büyümesine yardımcı olmak için tasarlandı,” şeklinde konuştu. “Galaxy ürün grubunun bu yeni üyesi, üstün performans sunan, sürdürülebilirlik hedeflerini destekleyen ve orta seviye güç segmentindeki boşluğu dolduran bir Green Premium ürünüdür.”

YENİ GALAXY VL’NİN TEMEL DAYFALARI 

•    İleride büyüyebilmek için alanı maksimize edin: Galaxy VL sınıfının en kompakt ürünüdür ve 0.8 m2 ile sektör ortalamasından yüzde 50 daha kompakt olduğu için değerli veri merkezi bina ve IT alanlarına yer açar. Ayrıca, Galaxy Lityum-iyon Batarya Dolapları sayesinde VRLA batarya çözümlerine kıyasla yüzde 70’e varan toplam yer tasarrufu sağlar. 

•    Yüksek Isıya Dayanıklılık: Endüstriyel uygulamaların zorlu koşullarına dayanıklılığı arttıran özelliklerden biri olan 40 C sıcaklıkta bile çıkış güç faktörü 1 (kVA=kW) olarak çalışmaya devam edebilmektedir. 

•    Paradan tasarruf edin: Galaxy VL’nin modüler ve ölçeklenebilir platformu büyüdükçe ödemenizi sağlayarak sermaye harcamaları, işletme maliyetleri, enerji tüketimi ve toplam sahip olma maliyetini azaltır. Gücü 200’den 500 kW’a 50 kW’lık adımlarla anında ve ek ayak izi olmaksızın ölçeklendirin.

•    Sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşın: ECOnversion modunda yüzde 99 verimlilik sunarak enerji tasarrufları sayesinde yatırımın iki yıl içinde tamamen geri dönüşünü sağlar (26.280 EUR yılık enerji tasarrufları).  Bir Schneider Electric Green Premium ürünü olarak uzun ömürlü Lityum-iyon bataryaları seçeneğine sahiptir.

•    EcoStruxure Sayesinde Yüksek Güvenilirlik : Galaxy VL, Schneider Electric'in açık ve birlikte çalışan, IoT özellikli sistem mimarisi ve platformu olan EcoStruxure’a bağlandığında veri merkezi operatörleri EcoStruxure™ IT yazılım ve hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Bu EcoStruxure teklifleri müşterilerin her yerde ve her zaman 7/24 kendi IT altyapılarını izlemeleri, yönetmeleri ve modellemelerini ve servis desteği almalarını sağlar. 

Galaxy VL dünya çapında sunulmakta olup doğrudan Schneider Electric’ten satın alınabilir. Ayrıntılar için bu web sayfasını ziyaret edin.

https://www.se.com/ww/en/product-range-presentation/22545656-galaxy-vl/?selected-node-id=44107837170#tabs-top

 
 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 08:39
YORUM EKLE

Legrand

Aha

Dergiler