İş süreçlerimizi bir yıldır dijital dönüşümle yönetiyoruz

Elektra Genel Müdürü Emin Armağan Şakar, bir yıldır malzeme stoğu, sipariş, tedarik ve lojistik süreçlerini dijital dönüşümle yönettiklerini söyledi.

İş süreçlerimizi bir yıldır dijital dönüşümle yönetiyoruz
Endüstrideara

Transformatör üretimi amacıyla kurulan ve günümüze kadar transformatör, reaktör, enerji kalitesi gibi çözümlerle farklı sektörlerin ihtiyacına cevap veren Elektra Elektronik, dijital dönüşüm çalışmalarıyla ilgili de önemli projelere imza atıyor. Dijital dönüşümle ilgili görüşlerini belirten Elektra Genel Müdürü Emin Armağan Şakar, birçok sektör için gerekli hale geldiğini belirtti.  

BULUT ÜZERİNDEN UZAKTAN TAKİP SAĞLANIYOR 

Dijital dönüşüm aslında pandemiden önce de birçok şirketin gündeminde olan bir konuydu. Ancak corona salgını sürecinde önemi bir kez daha kavranmış oldu. Şöyle ki işlerin mekandan, zamandan ve hatta insan faktöründen etkilenmeden, planlanan işleyişte ilerlemesi açısından dijital dönüşüm bir çok sektörde gerekli hale gelmişti.  Geçtiğimiz yıl firmamızda gerçekleştirdiğimiz dijital dönüşüm süreci ile birlikte biz yaklaşık bir yıldır malzeme stoğu – sipariş – tedarik – satış ve lojistik süreçlerimizi dijital olarak yönetiyorduk. Böylelikle pandeminin ülkemizdeki ilk dönemlerinde çalışanlar ofise bağlı kalmadan bulut üzerinden yazılım süreciyle takipleri sağladılar ve çalışmalarımızda herhangi bir aksama ile karşılaşmadık.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2020, 11:25
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını