banner1322
x

GÜNEŞ ELEKTRİK SİSTEMLERİ İÇİN AVM KURULDU

Güneş elektrik sistemleri için kurulan AVM hakkında Elseroof’tan yapılan açıklamada, AVM’nin güneş elektrik santrallerinin yaygınlaşmasını sağlamak ve güneş elektrik sistemlerindeki malzeme ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulduğu belirtildi.

GÜNEŞ ELEKTRİK SİSTEMLERİ İÇİN AVM KURULDU
Enerji Zirvesi

Elseroof, güneş elektrik santrallerinin ihtiyacı olan tüm ürünlerin bulunabileceği bir AVM kurdu.
AVM’nin elektrik öztüketim modelinde güneş elektrik santrallerinin yaygınlaşmasını sağlamak ve güneş elektrik sistemlerin malzeme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulduğunu belirten Elseroof, güneş elektrik santrali kurulumlarında malzeme tedarikini kendileri yapacak yatırımcıların ürünlerle ilgili bilgi taleplerinin de karşılanacağını belirtti.
Elseroof’tan yapılan açıklamada, solaravm.com’un geniş ürün yelpazesiyle sektörde kurulum yapan EPC firmalarının taleplerini karşılanacağı da ifade edildi.
Ürün yelpazesinde güneş paneli, inverter, taşıyıcı sistem, batarya, solar kablo ve konnektörlerin de bulunduğu Elseroof’un, kaliteli hizmet ve malzeme anlayışıyla distribütörü ve bayisi olduğu bütün dünyada onay görmüş, test sertifikalarına sahip firmalarla çalıştığı vurgulandı.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 00:04
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını