banner1322
x

Wilo Türkiye’ye yeni Genel Müdür

Pompa sistemleri alanındaki çalışmalarıyla sektörün öncülerinden olan Wilo Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Buna göre şirketin yeni Genel Müdürü Mehmet Ürek oldu.

Wilo Türkiye’ye yeni Genel Müdür
Enerji Zirvesi

Wilo, 1872 yılından bu yana geliştirdiği pompa sistemleriyle sektörünün yön verici şirketlerinden biri olarak görülüyor. Türkiye’deki yapılanmasında da oldukça güçlü isimlerle çalışmalarını büyük bir hızla yürüten ve her geçen gün deneyimli personelleriyle daha da ileriye giden Wilo Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Yapılan bu atamaya göre firmanın yeni Genel Müdürü Mehmet Ürek oldu. Ürek, Wilo’nun inovatif yaklaşıma paralel olarak büyüme vizyonuna ve liderlik hedefine katkı sağlayacak.

MEHMET ÜREK KİMDİR?

Mehmet Ürek Uludağ Üniversitesi’nin Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezundur. Profesyonel çalışma hayatına Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak başlayan Ürek, daha sonra bir süre Doğuş Otomotiv’de çalıştı. Buradan ayrıldıktan sonra Vaillant Group bünyesinde Kurumsal Satış Müdürü olarak görev alan Üretk, daha sonra ise İsveçli ESBE AB firmasında altı yıl boyunca Ülke Müdürü pozisyonunda çalışmalarını yürüttü. Son olarak 2018 yılında Bina Teknolojileri Bölümü Satış Müdürü pozisyonuyla Wilo Türkiye bünyesine katılan Ürek 2019 Nisan ayı itibariyle Wilo Türkiye’nin yeni Genel Müdürü olarak atandı.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 15:05
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını