Prüftechnik Türkiye Bulgaristan Ülke Müdürü Ozan Çakıtlı’nın iş gündemi…

Münih’te 1972 yılında kurulmuş olan Prüftechnik’in 18 ülkede şubesi mevcut. Ayrıca dünya genelinde 70 bayisi de olan Prüftechnik; ağır sanayi kuruluşları başta olmak üzere tesislere, enerji santrallerine, otomotiv üretim tesislerine proaktif bakım ve servis hizmetleri veriyor.

Prüftechnik Türkiye Bulgaristan Ülke Müdürü Ozan Çakıtlı’nın iş gündemi…
Endüstrideara

Prüftechnik’in 1972’den bu yana kurucu başkanı olan DIETER BUSCH lazerle şaft hizalamayı en hassas şekilde uygulayan ve dünya pazarının yüzde 50’sine tek başına sahip “Lazerli hizalama” cihazının mucididir. Tesislerin verimli ekonomik sürdürülebilirliği artık bu tip önemli teknik hassas kuralların uygulanmasıyla mümkün olmaktadır. Lazerli Hizalama, titreşim analizi ve tahribatsız muayene sistemleri gibi konularda dünya pazarının yüzde 50’sine sahip Prüftechnik; Türkiye’deki mevcut tesislerin proaktif bakımı, yeni kurulacak tesislerin de bu konularda danışmanlığını yapan bir partner olarak piyasada hizmetlerini ve ihtisas sahibi ekibini genişletti.

“TÜRKİYE’DE ÖNE ÇIKIYORUZ”

Ozan Çakıtlı, 2013 yılında Prüftechnik Türkiye’yi kurdu. Ayrıca Prüftechnik Bulgaristan’da kendisine bağlı. Ozan Çakıtlı “Prüftechnik 1972’den bu yana endüstriye katkılarıyla dünyada lider oldu. Ülkemizde de verimli ve ekonomik tesis yönetimlerinin başarılı ve güven içinde sürdürülebilirliğinin bu tip detaylara bağlı olduğu günümüzde daha iyi anlaşılmaya başlandı. Proaktif bakım ve hizmet için hem teknik insan gücünüzle hem de Prüftechnik’in benzersiz aletleriyle Türkiye’de öne çıkıyoruz.” diyor.

GLOBAL VE MÜŞTERİ ODAKLI İŞLETME

Prüftechnik, alanında uzman 600 çalışanı ile dünya çapında hizmet veren bir firma olmakla birlikte, gelişimi her zaman tüm değerlerin üzerinde tuttuğu için çalışan kadrosunun neredeyse yarısını Ar-Ge departmanında görevlendirmiş bir firmadır. Prüftechnik bölge ofisleri kendi müşterilerine kendi inisiyatiflerinde çözümler sunarken, her zaman güçlü merkezi bir holdingin desteğinden de faydalanacak şekilde yapılandırılmıştır. Tüm dünyada faaliyet gösteren temsilcilikleri ve bayilikleri yapılandırırken gösterdiği özen, anlayış ve yüksek kalitede ürettiği ürünler, tüm dünyada yüksek ihracat payına sahip olmalarının yanı sıra bugün toplam üretimin yüzde 75’ini ihracat pazarına sunmalarını sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 11:22
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını