banner1322
x

Prometeon Türkiye CEO’su Alp Günvaran’ın iş gündemi...

Önümüzdeki 5 yıllık planları içerisinde iddialı hedeflerinin olduğunu söyleyen PrometeonTürkiye CEO’su Alp Günvaran; "2018 iz bıraktığımız bir yıl olacak’’ dedi.

Prometeon Türkiye CEO’su Alp Günvaran’ın iş gündemi...
Endüstrideara

Prometeon Türkiye CEO’su Alp Günvaran, önümüzdeki 5 yıllık planları içerisinde iddialı hedeflerinin olduğunu, üretim kapasitelerini arttırarak, portföylerini genişletip, filo yaklaşımlarının hizmetlerini çeşitlendirmeyi ve markalarına yatırım yaparak başarılarını daha da arttırmayı hedeflediklerini belirtti ve "2018 iz bıraktığımız bir yıl olacak’’ dedi.

Pirelli marka endüstriyel lastiklerin üreticisi Prometeon lastik grubu, tüm dünyada endüstriyel lastik odaklı tek şirket ve 160’ı aşkın ülkede Pirelli markasıyla kamyon, otobüs, agrove OTR lastiklerinin üretim aynı zamanda satışını yapıyor. Günvaran, “Dünya ticari lastik pazarında Türkiye'nin pazar payı yüzde 1 iken 2017 yılında bizim Prometeon dünyası içerisindeki payımız yüzde 11 seviyelerinde gerçekleşti. Yani grup içerisinde Türkiye'nin dünya pazarındaki payından çok daha yüksek bir pazar payımız var. 2017 yılındaki başarılarımız sayesinde Prometeon dünyası içerisinde hem üretim hem de yönetim merkezi olmayı başardık.’’ dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 11:31
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını