banner1339
x

PepsiCo İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Cristina Meson’ın iş gündemi…

PepsiCo’nun 2019’un en iyi işverenlerinden biri olarak seçilmesini değerlendiren Meson, şirketlerinin her zaman çalışanlarının yanında durduğunu söyledi.

PepsiCo İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Cristina Meson’ın iş gündemi…
Robot Zirvesi

PepsiCo, Top Employers Institute tarafından 2019’un en iyi işverenleri arasında yerini alarak sertifikalandırıldı. Gıda ve içecek sektörünün önde gelen firmalarından olan PepsiCo, 200’ün üzerinde ülke ve bölgede hizmet sunuyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan PepsiCo İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Cristina Meson, PepsiCo’nun her daim çalışanının yanında durduğunu hissettirdiğinin altını çizdi. Şirketlerinin, insan odağının oldukça kuvvetli olduğuna dikkat çeken Mesıon, bir kültür ve ortak ilkeler ile hareket eden, yetenekli insanların oluşturduğu bir topluluğa sahip olduklarını söyledi. Meson, Fayda Gözeten Performans vizyonları kapsamında belirttikleri 2025 hedeflerinin, insan başlığının, çalışanlarına gösterdikleri değerin bir göstergesi olarak kariyer yollarında her birini desteklemeye, mutlu ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak için öncü uygulamalar ortaya koymaya odaklandıklarını belirtti. Meson son olarak, Tüm bu insan odağındaki çalışmalarıyla beraber çabalarının takdir edilmesinin gururunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 18:17
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını