banner1339
x

PAYTR’YE YENİ SATIŞ DİREKTÖRÜ

Türkiye’nin lider ödeme kuruluşlarından birisi olan PayTR, tecrübeleri isimleri bünyesine katarak büyümeyi sürdürüyor. PayTR’ın yeni satış direktörü Bayram Ekinci olarak belirlendi.

PAYTR’YE YENİ SATIŞ DİREKTÖRÜ
Robot Zirvesi

Sektörde 12 senedir başarılara damgasını vuran ve geçtiğimiz günlerde aldığı yatırımla daha da güçlenen PayTR’ın satış direktörlüğüne Bayram Ekinci getirildi. Ekinci, PayTR bünyesinde çeşitli cüzdan ve ödeme kuruluşları entegrasyonları, açık bankacılık ve e-para gibi birçok projenin tanıtılmasında aktif rol üstlenecek.

BAYRAM EKİNCİ HAKKINDA

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bayram Ekinci, Anadolu Üniversitesinde İşletme eğitimi aldıktan sonra, KOBİ Yönetimi ve Markalaşma üzerine Bahçeşehir Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. 2002 senesinde Garanti Bankası’nda başlayan bankacılık kariyerine sırasıyla Denizbank, Odeabank ve Türk Ekonomi Bankası’nda KOBİ ve Ticari portföy segment yönetimlerinde yönetici olarak sürdürdü. En son olarak Türk Ekonomi Bankası’nda görev yapan Ekinci, finans ve satış alanındaki değerli tecrübesi ve bilgi birikimini PayTR’da de sürdürmek üzere satış direktörlüğü görevini geldi. Finans sektöründe çok sayıda başarıya damgasını vuran Ekinci, başarılarının devamını finansal teknoloji sektöründe sağlayarak, PayTR’ın çok yönlü bir FinTech şirketi olma hedefi doğrultusunda sunduğu çözümleri ve kusursuz müşteri deneyiminin, PayTR üye iş yerleri ve iş ortaklarına ulaştırılmasında anahtar rol oyüstlenecek.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2021, 10:38
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını