banner1013
x

HONEYWELL’E YENİ TÜRKİYE VE ORTA ASYA BAŞKANI

Honeywell Türkiye ve Orta Asya Başkanı olarak atanan Uygar Doyuran, firmanın sürekli gelişen yazılım ağırlıklı teknolojik çözümlerine liderlik edecek.

HONEYWELL’E YENİ TÜRKİYE VE ORTA ASYA BAŞKANI
EndüstrideAra2

Honeywell’de üst düzey atama gerçekleşti. Uygar Doyuran bundan böyle Türkiye ve Orta Asya, Hızlı Büyüyen Bölgeler Başkanı olarak görev yapacak. Uygar Doyuran, Honeywell’in bölgedeki iş hacmini ve varlığını genişletirken, aynı zamanda şirketin yazılım ağırlıklı teknoloji portföyü sayesinde, dijital dönüşümü desteklemek ve daha akıllı, daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir endüstri için Honeywell çözümlerinin daha fazla müşteriye ulaşmasından sorumlu olacak.

DOYURAN YENİ İŞ MODELLERİYLE DÖNÜŞÜME LİDERLİK ETTİ 

Uygar Doyuran, Honeywell’in bölgedeki operasyonlarına endüstriyel nesnelerin interneti, yapay zeka, bulut teknolojileri, siber güvenlik, data analizi ve veri bilimi gibi konularda güçlü bir sektörel bilgi ve deneyim getiriyor. Honeywell'e katılmadan önce GE Digital Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Doyuran, farklı sektörlerden çok sayıda büyük işletme ve endüstriyel şirketin dijital teknolojiler ve yeni iş modelleri aracılığıyla dönüşümüne liderlik etti. Ayrıca Intel Corporation, Meteksan ve Aselsan'da çeşitli liderlik rollerinde yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip olan Uygar Doyuran, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nden Elektrik ve Elektronik Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans derecelerine sahip.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler