Fluke Türkiye’nin yeni Ülke Müdürü; Güneş Turan

Fluke Corporation, Türkiye’deki büyük hedefleri doğrultusunda, sektörün tanınan ismi Güneş Turan’ı Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine atadı. 

Fluke Türkiye’nin yeni Ülke Müdürü; Güneş Turan
Endüstri 40 Zirvesi

Fluke Corporation, yeni yılda, Türkiye’de ülke müdürlüğü koltuğuna sektörde başarıdan başarıya koşan Güneş Turan’ı getirdi. 7 Ocak itibariyle başladığı yeni görevinde, Güneş Turan,  Fluke şirketinin Türkiye’deki pazar payını artırmak için, son kullanıcı faaliyetlerinin yürütülmesinin yanı sıra yetkili bayi ile iş birliği içinde iş planları oluşturarak uygulayıp, coğrafi alanlarda şirket ürün ve hizmetlerinin satışı için yetkili satıcıları işe almak, eğitmek ve yönetmekten, ürünlere değer katma, satış promosyonlarını destekleme, reklam ve pazarlama faaliyetlerini içeren tüm satış odaklı faaliyetlerle kilit müşteri aksiyonlarını planlanmaktan sorumlu olacak.

KARİYER BASAMAKLARI

Güneş Turan, İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra çeşitli iş deneyimlerimin akabinde Bilgi Üniversitesi’nde MBA programını tamamlamış. ABB Elektrik Sanayi şirketinde Bölge Satış Müdürlüğü, İş Geliştirme Müdürlüğü gibi pozisyonlarda bulunduktan sonra Fluke Türkiye Ülke Müdürü olmadan önce son olarak, İtalya, İspanya Türkiye ve Azerbaycan bölgelerini içeren Güney Avrupa Hub'ına bağlı İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü olarak görev almıştı.  

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 09:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fluke Seven
Fluke Seven - 2 yıl Önce

Bravo

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler