banner1013
x

Finansevim’de önemli transfer

Kurulduğu günden bu yana sektöründe önemli üstünlükler yakalayan Finansevim, Genel Müdür pozisyonuna önemli bir transfer gerçekleştirdi.

Finansevim’de önemli transfer
EndüstrideAra - Haber Detay

Sektöre girdiği günden beri emin ve sağlam adımlarla büyüyen Finansevim, son olarak 90 milyon liralık yatırım tahahhütüne imza atarak daha da güçlendi. Bu güçlenmesinin ardından Genel Müdür pozisyonuna da oldukça güçlü bir transfer yaparak alanının uzman isimlerinden olan Özgür Öztürk’ü bünyesine katan Finansevim, dahil olduğu sektörü domine edeceğini bir kez daha göstermiş oldu.

ÖZGÜR ÖZTÜRK KİMDİR?

Özgür Öztürk, 1974 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi’nin İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Öztürk, profesyonel çalışma hayatına 1996’da Yapı ve Kredi Bankası bünyesinde müfettiş olarak başladı. Buradaki çalışmaları neticesinde 2003’te bankalar tarihinin en genç müdürü unvanını alan Öztürk, daha sonrasında satış alanına geçerek 2003’ten 2015'e değin Yapı Kredi Sirkeci, Fortisbank Ümraniye, EurobankTekfen Bahçekapı ve Altınbaş Grubu gibi çok önemli markaların Şube Müdürü ve Satış Direktörü pozisyonlarında görev yaptı. 2015 senesinde Eminevim bünyesine dahil olan Öztürk, burada İş Geliştirme ve Pazarlama Departmanı’nı kurarak hayata geçirdi. Şube Kademelendirme Sistemi, Otomatik Hedef Sistemi, Kampanya Yönetim Sistemi, Satış Odaklı Prim Sistemi gibi sektörde ilk kez kullanılan birçok sistemi burada kendisi başlatan Öztürk, 2019 Mart ayı itibariyle Finansevim’e Genel Müdür olarak transfer oldu.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 13:54
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler