banner1322
x

ERG GRUP’A YENİ İK DİREKTÖRÜ

ERG Grup Şirketleri, Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Başak SAYIN’ı atadı. SAYIN, ERG Grup’un; vizyonu ve misyonu doğrultusunda yaratacağı istihdamın yapısı, kurum değerleri ve kurumsal hafızanın şekillenmesi hususunda ilk isim olacak.

ERG GRUP’A YENİ İK DİREKTÖRÜ
Endüstri 40 Zirvesi

ERG Grup Şirketleri, Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevi için Başak SAYIN’a görev verdi.

İş yaşamına, 2011 senesinde İnsan Kaynakları alanında adım atan SAYIN, 2017 senesinde katıldığı ERG İnşaat ile meslek hayatında yeni bir sayfa açtı. Bu tarihten 2021 senesinin Temmuz ayına kadar, ERG İnşaat İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevini başarıyla yerine getirdi. En son olarak; grup şirketlerin merkezi olarak faaliyet gösteren ERG Grup’ta, Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları Direktörü olarak yeni görevine adım attı.

Atılım Üniversitesi İşletme bölümünde lisans eğitimini bitiren Başak SAYIN; daha sonra Çalışma İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans programını bitirdi. Meslek hayatıyla eş zamanlı olarak; İşletme Yönetimi doktora programına devam ederken, Pazarlama Odaklı İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarında da akademik yayınlar ve makaleler üretmektedir.

SAYIN’ın görev yaptığı ERG Grup Şirketler bünyesinde;

Deriner Barajı, Karakoçan Barajı ve Ankara-Niğde Otoyolu Projesi gibi dev ölçekli projeler tamamlayan ERG İnşaat; Türkiye’nin en köklü iş ve inşaat makineleri üreticisi olan Pi Makina; petrol ve enerji sektöründe çalışmalar gerçekleştiren Atlı Enerji ve restoran & turizm sektöründe tanınmış markalara sahip Bemse Gıda gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketler bulunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2021, 13:59
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını