DÜRÜMLE’YE YENİ CEO 

Dürümle markasında üst düzey transfer gerçekleşti ve CEO’luk görevine Fatih Özçanak getirildi. Özçanak, markayı dünya standartlarına taşıma hedefiyle çalışacak. 

DÜRÜMLE’YE YENİ CEO 
Enerji Zirvesi

Finans ve perakende sektörlerinin tecrübeli isimlerinden Fatih Özçanak, bundan böyle Dürümle markasının CEO’luk görevini üstlenecek. 

HEDEF DÜNYA STANDARTLARINA ULAŞMAK 

Dürümle, geleneksel Türk dürüm çeşitlerini yenilikçi yaklaşımlarla sunan ve başarılı adımlarıyla dikkat çekiyor. Hızlı büyüme ve kurumsallaşma çalışmaları ile dünya standartlarına taşımayı hedefliyor. 2018 yılında girdiği pazarda hızla büyüyen ve kısa zamanda 16 şehirde 70’in üzerinde restorana ulaşarak 700’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan Dürümle, damak zevkine uygun şekilde geliştirip reçetelendirdiği ürünleri ve çıtayı hep yükselten yaklaşımlarıyla Türkiye’nin güçlü bir değeri olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen zincir restoran markalarından biri olan Dürümle, büyüme ve kurumsallaşma yolculuğuna, bayrağı sektörün başarılı girişimcilerinden Dürümle’nin kurucusu Onur Sulkalar’dan devralan yeni CEO Fatih Özçanak ile devam edecek.  
 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını