banner1322
x

CYBERWİSE’A YENİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Netaş ve Avaya’da uzun seneler üst düzey yönetici olarak görev yapan sektörün tecrübeli ismi Selda Parın, Cyberwise’ın Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

CYBERWİSE’A YENİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
Endüstri 40 Zirvesi

Siber güvenlik konusunda bölgesel lider Cyberwise, yönetim kadrosunu yeni bir atamayla sağlamlaştırıyor. 30 senelik kariyer yolculuğu süresince teknoloji sektörünün ileri gelen firmalarından Avaya ve Netaş’ta üst düzey satış ve çözüm yöneticiliği görevlerini başarıyla yerine getiren Selda Parın, Cyberwise’da Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışacak. Ocak 2022 itibarıyla yeni görevine başlayan Parın, yeni görevinde Cyberwise’ın büyüme stratejisine ve hedeflerine paralel olarak şirketin satış stratejisini geliştirmek ve yürütmek gibi önemli sorumluluklar üstlenecek ve şirketin daha etkin ve verimli yönetilmesine katkı sağlayacak.

Cyberwise Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Aret Kıllıoğlu, atamayla ilgili olarak şöyle konuştu: “Her geçen gün artan ve karmaşıklaşan siber güvenlik problemleri karşısında kuruluşlar; güvenebilecekleri, geniş bir yelpazede hizmet alabilecekleri çözüm ortakları arayışındalar. Cyberwise olarak biz de bu ihtiyaç doğrultusunda kuruluşların tüm ihtiyaçlarını “Tek Adres”ten karşılayabilmelerini sağlıyoruz. Kendi alanında eşsiz bir tecrübeye sahip olan Parın’ın yönetim kadromuza katılmasıyla siber güvenlik alanında liderliğimizin devamını ve çalışmalarımızın tüm bölgeye etkili bir şekilde yayılmasını sağlayacağımıza inanıyorum.”

Cyberwise Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selda Parın ise yeni görevi ile ilgili şöyle dedi: “Türkiye’de siber güvenlik sektöründe güçlü bir yapılanma ortaya koyan Cyberwise, önümüzdeki yıllar için Avrupa dahil tüm bölgeye dair sağlam bir yol haritasına sahip. Cyberwise’ın pazar hakimiyetini daha da güçlendirmek, müşteri portföyünü artırmak üzere ekibin bir parçası olmaktan dolayı oldukça heyecanlı ve gururluyum.”

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünü bitiren Parın, teknoloji alanında kariyerine 1990 senesinde adım attı. Parın, 1993-1999 seneleri arasında İnternet İletişim Teknolojileri firmasında Satış Müdürü olarak görev aldı. Daha sonra iş hayatını Nortel Netaş’ta sürdürmeye karar vererek, 2006 senesine kadar Nortel Netaş bünyesinde Satış Müdürlüğü görevini yerine getirdi. 2006 senesinde Avaya firmasıyla kariyer yolculuğunu sürdüren Parın 10 sene boyunca şirketin üst düzey satış yöneticiliği görevini icra etti. 2016’da tekrar Netaş Kurumsal Pazarlar İş Birimine katılan Parın burada sırasıyla Kurumsal Pazarlar Çözüm Direktörlüğü, Kurumsal Pazarlar Genel Müdürlüğü görevlerini başarıyla yürüttü.  Son olarak Netaş’ta tüm iş birimlerinin Çözüm ve Proje yönetiminden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev aldı.  
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını