BP TÜRKİYE’YE YENİ BAŞKAN

2017 yılından beri bp Türkiye Finans Direktörü ve temmuz ayından beri ise bp Perakende Operasyonları Direktörü olarak çalışan Tümkan Işıltan, bp Türkiye’nin yeni ülke başkanı oldu

BP TÜRKİYE’YE YENİ BAŞKAN
Endüstrideara

bp Türkiye’nin ülke başkanlığı pozisyonuna Tümkan Işıltan getirildi. Işıltan; bp’nin Türkiye’deki üst düzey temsilcisi olarak bp stratejilerinin faaliyete geçmesini ya ve şirketin Türkiye’deki tüm iş kolları adına dış ilişkilerinin yürütülmesini destekleyecek. Işıltan, yeni görevine 1 Ocak 2021 itibarıyla başlayacak.

ailesine 2000 senesinde finansal analist olarak katılan Işıltan, Türkiye ve Avrupa’da çok sayıda farklı görev üstlendi. Sırasıyla; performans müdürlüğü ve finans kontrolörlüğü, Akdeniz Bölgesi konsolidasyon ve raporlama müdürlüğü, Akdeniz Bölgesi sadakat programları müdürlüğü, strateji direktörlüğü, finans direktörlüğü ve perakende operasyon direktörlüğü görevlerini yürüttü.

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitiren Işıltan’ın, ABD’nin Boston şehrinde bulunan Suffolk Üniversitesi'nden finans ve satış, pazarlama alanında yüksek lisans derecesi bulunuyor. Evli olan Işıltan, iki çocuk babasıdır.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını